Kapat

Muhteşem Ahşap Soğutucu Sehpa RAHLE!


Fiyat :
26,90 TL


Laptoplar için Mükemmel Yükseklik Açı ve Soğutma Çözümü! 2 Fanlı Ahşap Ekstra yan stand

Bitenekadarcılara kavurucu yaz sıcaklarında çalışmalarını en rahat ve yüksek performans içerisinde yapabilsinler diye çok özel benzersiz bir laptop soğutma ve stand çözümü!

Bu ürün sayesinde laptopunuzu en uygun yükseklik ve açıda kullanırken, aynı zamanda maksimum performans için mükemmel soğutma sağlayabileceksiniz!

Ana laptop standı ve yanında bulunan ekstra mouse standı ile oldukça kullanışlı. Ayrıca istediğiniz zaman yan mouse standını çıkartabilmektesiniz.

Üstelik kalitesi ve şıklığıyla kullanım alanlarınıza uyum sağlar.

Ayarlanabilir açılır bacaklar ile yüksekliğini kolaylıkla istedeğiniz boyuta getirebilirsiniz. Ayrıca stand eğimlerini ayrlayabilmenizi sağlayan yapısı ile kendinize en uygun kullnım açısını sağlayabilirsiniz. Ana stand ve mouse standı için ayrı açı ayarı yapılabilmektedir.

Ana stand üzerinde yer alan 2 adet sessiz soğutucu ile laptopunuzun ısınmasından dolayı yaşanan performans düşüklüklerinin önüne geçerek maksimum performansta çalışaabileceksiniz.

Fanlar doğrudan USB'den güç alıyor ve o kadar sessizki, çalışıp çalışmadığını anlamayacaksınız bile! (Bitenekadar tarafından test edilmiş ve beğeniyle kullanılmaktadır.)
 

SİSTEM YAVAŞLAMASINA SON:

Sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar  daha kısıtlı soğutma imkânlarına sahiptir. Uzun süreli kullanımda  aşırı ısınma gerçekleşmekte bu ısı artışı CPU'un aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemin yavaşlamasına  ve hatta kilitlenmesine sebep olabilmektedir. Forex FC-63soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışmaktadır. 

Teknik Özellikleri :
- 10 mm Medefeden imal edilmiştir.
- Çift Fanlı (Fanlar sessiz çalışmaktadır.)
- Ayakları ahşaptan imal edilmiş olup boya üzeri vernik kaplamalıdır.
- Hareketli parça üzerinde Mouse kullanabileceğiniz ölçüde bir alan ve bu alanı dilerseniz bardaklık olarakta kullanabilirsiniz.
- Kullanım alanınıza göre açısı değişen ayaklara sahiptir.Ayrıca bu ayaklar tamamen katlanarak ürünü yer kaplamadan rahatça saklayabilirsiniz.
- Notebookunuzun kaymaması için stantın üstünde özel kaydırmaz aparat almaktadır.

Ölçüleri :
Ana Stand  :
48 cm x 30 cm

Mouse Stand :
20 cm x 18 cm

Masa Yüksekliği
Minimum : 20 cm
Maksimum : 35 cm

Ahşap Stand Kalınlığı : 10 mm

Ayaklar :
1.5 cm x 4 cm

Ayaklar arası genişlik : 43 cm

Fan Çapı :
7 cm

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya  10 Ağustos 2010 Salı günü verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Muhteşem Ahşap Soğutucu Sehpa RAHLE! Yorumları Tüm Yorumlar (23)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
40 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay Güzel bir ürün. Yanlız ayakları katlanmadığı için evde ayrıca bir yer kaplıyor.
61 sipariş | 26 yorum | Yorum Detay son derece başarılı ve kaliteli bir ürün
9 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay mouse yeri mouse koyulan aparat çıkarılıp sol tarafa takılabilir mi acaba?
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Şiddetle Tavsiye Edebilirim Gerçekten görüntüsü itibariyle 1/1 aynı ,anlatıldığı gibi kullanışlı.sipariş verdim 2 gün sonrası Eksissiz elimdeydi ürün. İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerden en hızlısı,en çok hoşuma gideni ve aynı zamanda kullanımı amacıyla Mükemmel, Şiddetle Tavsiye edebilirim.
17 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Şık Ürün şık bir ürün. Malzemesi de kaliteli. Kullanımı rahat fakat sürekli açısını değiştireceksiniz zorlanırsınız. Fanların soğutması da başarılı değil. Dolayısıyla soğutucu olarak çok düşünülmemeli.