Kapat

Muhteşem Konsept Duvar Saatleri (Bedava Kargo!)


Fiyat :
19,90 TL


AY YÜZEYİ DESENİ DE!!! Muhteşem Şık ve Kaliteli! Tam 4 Modelden Seçme Olanağı Kırılmaz Cam Gövde!

Bitenekadarcıların duvarlarını süslemeye aday muhteşem desenli ve kaliteli Konsept duvar saatleri!

Tam 27 cm çapında kırılmaz organik cam gövdeli birbirinden şık ve güzel 4 modelden seçebilme olanağı!

Bitenekadar.com teknik ekibi hızla yere fırlatmak da dahil hertürlü teste tabi tuttu ve sağlamlık şıklık ve kalite olarak ürünleri size önermektedir!

Vasco Clock
4 Farklı  Model
Kırılmaz Cam
Çap : 27 cm

Kutu Ölçüleri:
32 x 31 x 5 cm

Ürün 1 Adet AA Kalem pille çalışmakta olup Pakete Dahildir!
 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 8 Aralık 2009 Salı günü verilecektir.


AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Ay Yüzeyi
İstanbul
Renkli Rakamlar
Siyah Beyaz Rakamlar


Muhteşem Konsept Duvar Saatleri (Bedava Kargo!) Yorumları Tüm Yorumlar (30)
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay bayıldım arkadaşım bana hediye almış burda görünce diğer modellerden alıcam ayrıca akrep ve yelkovan metal birde kırılmaz olması hoş.Ben çokda rahatsız olmadım sesinden rahatsız olursam fırlatsamda kırılmıyormuş zaten:)))
7 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Renk farklılığı var, oldukça kaliteli Ürün bugun geldi, Cam olması beni çok şaşırttı, plastik ve ustu seffaf kapaklı saatlerden sanmıştım. Saatin zemini cam ve akrep yelkovanı açıkta bilginiz olsun. Ancak resimdeki renk ile alakası yok. Bej mutfagıma düşünmüştüm. Bejden siyaha gidiyor gibi duruyor resimde ancak Açık yeşilden siyada gidiyormuş rengi bilginiz olsun hayal kırıklıgına ugramayın...Teşekkürler bitene kadar güzel ürün yinede
27 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ÇOK ŞIK AMA ÇOK GÜRÜLTÜLÜ Ay yüzeyi desenliyi aldım. Çok güzel duruyor ama inanılmaz bir gürültüsü var. Saat sesinden rahatsız olanlara tavsiye edilmez!
15 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Gürültülü Sesli çalışacağını tahmin ediyordum ama sesi evdeki diğer saatleri bastırdı, çok gürültü çıkarıyor, malzemesi çok kaliteli gerçekten ama keşke saat kısmında da aynı özeni gösterselermiş.
66 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay Dekoratif Kedili olan modeli almıştım belirtildiği gibi rahatsız edici bir sesi yok. Duvarda da oldukça dekoratif duruyor tavsiye ederim.