Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Muhteşem Salata ve Kızartmalar: Sıvı Yağ Spreyi


Fiyat :
11.90 TL


Mutfaklarınızda ki Kaliteli Özgün Tasarım! Salatalar, Et ve Balık Sosu, Tepsi, Mangal ... Sağlıklı Yağ Tüketiminin En Pratik YoluŞeffaf Hazneli + Pompalı Yapı

Bitenekadacılar kızartmalarını, ızgaralarını, salatalarını, yemeklerini, mangallarını minimum yağ tüketimiyle en sağlıklı şekilde yapabilsinler diye Şeffaf Hazneli Sıvı Yağ Spreyi.

Üstelik mutfaklarınıza farklı bir hava katacak kalitede ve şıklıkta.

Şüphesiz yağ kullanımında en büyük problem yağ oranını ayarlayamayarak fazla yağ kullanılmasıdır. Sıvı yağ spreyi ile sadece ilgili alanları eşit şekilde yağlayarak, hem daha sağlıklı hem daha leziz yemekler yapabilrsiniz.

Salatalar, kızartmalar, mangal, et ve balık sosu, ya da tepsiler için idealdir.

Üstelik tasarımı sayesinde hava ile temas etmeyen sıvı tüketim ürünleri daha uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım imkanı sunmaktadır.

İster pişirdiğiniz yemeği isterseniz mangalanızı sıvı yağ spreyi ile sadece ihtiyaç kadar yağ kullanarak daha sağlıklı ve ekonomik yapabilirsiniz.

Sıvı Yağ Spreyi içine yerleştireceğiniz kekik biberiye gibi taze bitkilerle yemeklerinize tat katabilirsiniz.

Manuel hava pompası sayesinde yiyeceklernizi istediğiniz oranda yağlayabilirsiniz

Gereğinden fazla yağ kullanmamak için en ideal çözüm.

1 dakikalık pompalama ile 10 dakika boyunca kullanabilirsiniz.

Kullanımı :
Sıvı Yağ Spreyine üzerinde yer alan çigiye kadar sıvı yağ, zeytinyağı doldurulur.
Basınç oluşturmak için, kapak kısmını yukarı aşağı oynatarak ilgili bölüme yağ pompalanır ve kullanıma uygun hale gelir. 
 

Dikkat :
Yağ haznede belirtilen çizgiye kadar doldurulmalıdır.

Yağ sarfiyatı yapmaz, masaya damlatmaz.

Koruma mekanizması sayesinde devrilse bile içindeki yağ dökülmez.

Pratik kullanım.

Şeffaf hazne plastik malzemeden imal edilmiştir.

 

Ölçek :
Yaklaşık 80 ml dir.

Marka : Gondol

Ürün Ölçüleri:

Yükseklik : 17 cm
Çap : 5 cm
Ağırlık : 162 gr

1 Adet sipariş vermeniz durumunda  1 Adet Sıvı Yağ Spreyi gönderilecektir.Muhteşem Salata ve Kızartmalar: Sıvı Yağ Spreyi Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
161 sipariş | 146 yorum | Yorum Detay kullanışlı
238 sipariş | 70 yorum | Yorum Detay ürünün malzemesi Herşey çok güzel ama kullanacağım ürünün yapısını bilmem gerekmez mi? Örneğin plastik mi, cam mı? Ya plastikten korkuyor cam kullanmak istiyorsam da yine de plastik bir ürünle kerşılaşsam boşuna para vermiş olmayacakmıyım? Neden ürünlerin malzemesi bildirilmez ki.
121 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay çalışma prensibi sprey kolonya gibi her seferinde basarakmı yoksa basıp bırakana kadarmı çalışıyor acaba
36 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay GUZEL BIR URUN KULLANISLI HIC YAGSIZ BIR MAKARNA YAPIP USTUNE SIKILIP YENEBILIR , MANTIKLI
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Muhteşem Salata ve Kızartmalar: Sıvı Yağ Spreyi Muhteşem Salata ve Kızartmalar: Sıvı Yağ Spreyi, haznesi plastik malzemeden imal edilmiştir.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com