Kapat

Next Minix Black+Plus / Next Minix Tango: Full HD Mini Uydu Alıcısı


Piyasa Fiyatı :
139,90 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
99,90 TL


Next Minix Black+Plus / Next Minix Tango: Full HD Mini Uydu Alıcısı Farklı Formattaki Video ve Müzik Dosyalarını Oynatma Özelliği Turksat Kanal Güncelleme Sistemi ile Uyumlu

Bitenekadarcılar; dünyadaki tüm kanalları dilediğiniz her yerde HD kalitesinde ayağınıza getiren Next Minix Black+Plus / Next Minix Tango: Full HD Mini Uydu Alıcısı.

Next Minix Black+Plus ve  Next Minix Tango boyutunun küçük olmasına rağmen, onlarca teknolojik içeriğe sahip FULL HD Dijital Uydu Alıcısıdır.

Next Full HD Mini Uydu Alıcıları hdmi girişli Lcd/ Plazma/ Led Tv'lerde kullanmak için tasarlanmıştır.

Mpeg4 yayınlarda mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

Patentli donanım ve yazılımıyla eşsizdir. Tv arkasına gizlenebilir.

Usb'den kayıt ile kanalları kaydeder, durdurur, tekrar izletir.

Portatiftir, cepte kolayca taşınacak kadar küçüktür.

Güçlü işlemcisiyle çok hızlı ve fonksiyoneldir; aynı anda birçok uygulamayı çalıştıramaya olanak sağlar.

İnternet ortamındaki YouTube, DailyMotion, Picasa, Weather, GoogleMaps, Web Radio, RSS gibi birçok özel uygulamayı destekler.

TV izlerken listeden istediğiniz kanalı kolay seçmeniz için yayıncı kuruluşa, şifreleme sistemine, HD yayınlara göre gruplama ve alfabetik sırada, şifreli ve şifresizleri otomatik dizme imkanı sunar.

Normal uydu alıcıları gibi görüntü kirliliği yapmaz, TV arkasına gizlenebilir, çirkin kablo bağlantılarına kesin çözümdür. 

Uydu alıcısını değil, uydu yayınlarını izlemek isteyen titiz kullanıcılar için dizayn edilmiş, evinizin en gizli ama en sık kullanacağınız cihazıdır.

Full HD Uydu Alıcı Modelleri:

  • Next Minix Black+Plus
  • Next Minix Tango

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Full HD Mini Uydu Alıcısı" gönderilecektir.next uydu alıcısı next minix black+plus full hd 1080p


Next Minix Black+Plus
Next Minix Tango


Next Minix Black+Plus / Next Minix Tango: Full HD Mini Uydu Alıcısı Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
23 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Beklediğimdem güzel bir ürün tavsiye ederim
25 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay şimdiye kadar aldığım 5'inci alıcı, içlerindeki en iyisi diyebilirim. Bazı yorumlarda donmalar ve yavaş kanal geçişleri diye şikayet edilmiş ama öyle birşey yok!! sanırsam onlarınki arızalıydı... kanal geçişleri hızlı, donma yapmıyor, hem yazılımı hemde frekansları otomatik güncelliyor, daha ne olsun :-) fiyatı da iyi ....