Kapat

Nokia 5800 TouchScreen Ekran Koruma(3 Adet)


Fiyat :
5,90 TL


Hem çizilmelere karşı tamamen şeffaf ekran koruma!

Bitenekadarcıların dokunmatik ekranlı NOKIA 5800 ları  için koruma seti (3 Adet ekran koruma)!

Hem çizilmelere karşı tamamen şeffaf ekran koruma!

Nokia 5800'ınızın ekranında film farkedimez, dokunmatik ekranında film yokmuş gibi Nokianızın ekranını kullanabilirsiniz

Yüksek kalite ultra ince şeffaf film materyalden üretilmiştir

Harika kalıp kesimi sayesinde Nokia 5800 xpressmusic ekranına mükemmel uyar

Uzun ömürlüdür, darbelere karşı maximum korur

%99 Şeffaf yapısı sayesinde Nokia'nınızı kullanırken ekranda kesinlikle farkedilmez

Üstelik Ekran Koruyucunuz Anti-Glare özellikli (parmak izini önleme ve ışığı yansıtmama) 

1 adet siparişinizde 3 tane Nokia 5800 TouchScreen Ekran Koruma gönderilecektir.

 

Kaliteli ve test edilmiş üründür.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Nokia 5800 TouchScreen Ekran Koruma(3 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (10)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
50 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
30 sipariş | 17 yorum | Yorum Detay Yapistirmasi kolaydi
125 sipariş | 86 yorum | Yorum Detay aldığıma çok memnunum Eşimin tel.hala duruyor
74 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay kullanışsız çin malı olup olmaması değil ürünün kendisi sorunlu.en ufak temasta parmak izi kalıyor ve ani bi harekette yapışıveriyor ve tekrar kaldırmak için uğraştığınızda kaldırmaya çalıştığınız uç bir daha olması gerektiği gibi yapışmıyor. tabi bu sırada sağa sola kayma yaptığı için tam oturmama sorunu ve içinde kalan hava kabarcıkları da cabası. beceremedim demek isterdim ama belli noktalardaki kabarcıklar gitmiyor bu elinizde olan bişey değil ve şu anda bu ürüne verdiğim para "çöpte" yatıyor. eğer aldıysanız tek tavsiyem telefonun yanından yapıştırmaya başlayın.
48 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay güzel oldu Bugün elime ulaştı. çin malı tabi ama tahmin ettiğimden daha kaliteli. benim beklentimi karşıladı, tavsiye ederim.
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay 5800 aldığımda Aniden almıştım, ekranı acil korumaya almak için direk bir tane koruyucu filme 10 Lira vermiştim :) Daha sonra ucuza da buldum yedek aldım ama 3 tanesi 5 Lira iyi bir fiyat.

Bu arada kılıfla ilgili yukarıdaki görüşlere katılıyorum. Şu ana kadar 3 tane 5800 kılıfı almış birisi olarak bu telefonlara kılıfın çok gideceği kanattindeyim.

Özellikle kaliteli Silikon kılıf konulursa rağbet görebilir, lakin piyasadaki 5800 silikon kılıfları genel olarak kaba ama ben bir tane neredeyse direk farkedilmeyen araştırıp bulup aldım :)