Kapat

Notebook Soğutucu Fan TX Spider


Piyasa Fiyatı :
24.90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
13.70 TL


Isıya Karşı Ağ Ören Bir Soğutucu! Geniş Yüzey Boşlukları ile Maksimum Hava Akımı Daha Büyük, Sessiz, 16cm Mavi LED Fan

TX Spider 16cm Sessiz Mavi LED FAN, 11"-16" Şeffaf Pleksi Notebook Soğutucu
Taşınabilir bilgisayarınızın ısınmasına dur diyecek, sessiz, ergonomik ve dayanıklı soğutucu

Isıya Karşı Ağ Ören Bir Soğutucu!
TX Spider ısınan dizüstü bilgisayarları serinletmek için 16cm mavi LED fan ile donatılmış, yüksek kaliteli şeffaf pleksi malzemeden yapılmış, sünger destekleri ile bilgisayarınızı çizmeyen bir notebook soğutucudur. TX Spider ile bilgisayarınızın ısınmasına dur diyeceksiniz!



Sessizliğin Anahtarı Daha Büyük, Sessiz, 16cm Mavi LED Fan

Bilgisayarınızın hızlı bir şekilde serinletilebilmesi için TX Spider'da 16cm genişliğinde yüksek hava akış gücüne sahip, sessiz fan kullanılmıştır. Daha düşük devirde daha yüksek hava akımı üretme kapasitesine sahip olan 16cm'lik fan ile etkili soğutma performansını yakalayacaksınız.

Geniş Yüzey Boşlukları ile Maksimum Hava Akımı
16cm'lik 1000 RPM dönen fanın ürettiği hava akımının bilgisayarın her noktasına erişebilmesi için TX Spider'ın üst üzeyi geniş deliklerden oluşmaktadır. Klas bir görüntü için örümcek ağı şeklinde tasarlanmıştır.



Şeffaf Pleksi Gövdesi LED Işıklar ile Parlayacak!

TX Spider'ın güçlü mavi LED aydınlatmasından çıkan ışıklar mavi renkli şeffaf pleksi gövdesini parlatacak ve bilgisayarınızın altında şık bir görünüm oluşturacaktır.



Bilgisayarınızı ve Masanızı Koruyan, Çizmeyen Sünger Destekler

TX Spider'ın üstünde kullanılan sünger koruyucular sayesinde bilgisayarınız kullanım sırasında kaymaz ve bilgisayarınızın tabanı çizilmez. Alt yüzeyde kullanılan süngerler sayesinde masanızın üzerinde stabil durur ve masanızı çizmez.



Eğimli Tasarımı ile Ergonomik 

TX Spider uzun saatler bilgisayar kullanımı sonrasında bilek ve boyun bölgesinde ağrılar oluşmaması için eğimli tasarlanmıştır. Bu sayede hem ekranınız göz hizanıza daha uygun hale gelecek, hem de bilekleriniz daha rahat bir konumda bulunacaktır.


Sadece 1.25W Enerji Kullanımı
TX Spider'ın sadece 1.25W enerji tüketen yapısı sayesinde pil ömründen feragat etmeden serin bir bilgisayar kullanımına sahip olacaksınız.   

Adaptör & Yazılım Gerektirmeyen Tak Kullan Özelliği
Yazılımsız, kurulumsuz olarak sadece tek bir USB portuna taktığınızda ekstra adaptör gerektirmeyen yapısı ile TX Spider'ı her yerde bilgisayarınızı serinletmekte kullanabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli ve Çevreci
Birinci sınıf kaliteli şeffaf pleksi malzemeden üretilen TX Spider, düşük enerji tüketimi ile de çevreye karşı duyarlıdır.

Teknik Özellikler

  • 11-16" inç dizüstü bilgisayarlarla uyumlu
  • Mavi şeffaf pleksi malzeme
  • Boyutlar: 320 x 270 x 50 mm
  • USB güç bağlantı
  • 160mm mavi LED'li fan
  • 1000 RPM devir hızı @ 5V / 0.25A
  • Ağırlık : 210gr
  • Ürün Kodu: TXACNBSPIDER

TX Hakkında
Akortek Bilişim'in fiyat/performans ürünlerini barındıran TX, kullanıcıların istekleri doğrultusunda şekillendirilmiş uygun fiyatlı kasa, güç kaynağı, disk kutusu, notebook soğutucu ve işlemci soğutucularını kaliteden ödün vermeden sunmaktadır.



Notebook Soğutucu Fan TX Spider Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!