Kapat

Notebook Soğutucu Standı Rogadis 51404


Piyasa Fiyatı :
99,90 TL

% 41 İNDİRİM

Fiyat :
58,90 TL


4 Adet USB 2.0 Girişi Dahili Üç Adet Fanı Ergonomik Dizayn Notebook Soğutucu Standı Rogadis 51404

Rogadis Notebook Soğutucu Standı 51504, hem stand hem de soğutucu özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cavap verecek.

Dahili üç fanı sayesinde bilgisayarınız için maksimum soğutma sağlayacak.

Üzerinde buluna 4 adet USB girişi sayesinde aynı zamanda USB çoklayıcı olarak da kullanabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar ekranının yüksekliğinden dolayı insanlar genellikle başını kaldırmak ya da öne eğmek zorunda kalıyorlar.

Uzun süren bu yanlış duruş pozisyonları bel, omuz, boyun ağrısı ve bulanık görme, baş ağrısı eşliğinde göğüste sıkışma hissine sebep olabiliyor.

Tüm bu semptomlar kan dolaşımının yavaşlaması, sinir sıkışması gibi rahatsızlıklara yanlış oturma pozisyonları dolayısyla meydana geliyor. Bu ürün bilgisayarınızın dik durmasını sağlıyor.

Böylece bilgisayar ekranının seviyesi görüş düzeyi ile orantılı oluyor. Duruş bozukluklarını azaltıp beraberindeki sağlık sorunlarını ortadan kaldırır.

Rogadis 51404 Kullanımı

Standın sağındaki düğmeye basınız.

Soldaki paneli uygun şekilde gevşetmek için çeviriniz.

Küçük tutucuları açınız dizüstü bilgisayarınızı koyunuz; eğer çok kalınsa daha rahat kullanım için küçük tutacaklarınıza silikon aparatlarını takınız.

1. ve 2. adımda açıyı ayarlarken bilgisayarınızın düşmesini önlemek için bilgisayarınızı tutunuz.

1 det sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Rogadis Notebook Soğutucu Standı 51504 gönderilecektir.notebook soğutucu standı notebook soğutucu standı rogadis notebook rogadis soğutucu standı soğutucu standı rogadis soğutucu rogadis


Notebook Soğutucu Standı Rogadis 51404 Yorumları Tüm Yorumlar (1)
2 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Güzel bir şeye benziyor. alt kapağının tamamiyle kapalı olması daha kullanışlı ama ayakları biraz zayıf gibi duruyor. usb çoklayıcı olarak kullanılabilmesi de çok güzel. kullananlar görüşlerini yazarlarsa iyi olur..