Kapat

Okyanus (Erin Lerus)


Piyasa Fiyatı :
19,00 TL

% 48 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Sizi Satır satır İçine Çekecek ve Son Sayfaya Ulaşmadan Elinizden Bırakmak İstemeyeceğiniz Fantastik Hikaye.

Okyanus (Erin Lerus)

"Biz, sonsuza dek birbirimize bağlıyız. Bu konuda ikimizin de yapabileceği hiçbir şey yok. Dünyanın öbür ucuna da gitsen kalbin bana ait. Benim ki de sana... Bana döneceksin... Git... Git ve hayatın anlamını bulmaya, lanetli kaderinden kurtulmaya çalış... Hayatın bir anlamı olmadığını ve nafile çabaladığını anladığında kollarımda olacaksın."

"Asla..." dedim. "Asla sana dönmeyeceğim." Beni dinlediğini biliyordum. Fısıltıyla söylediğim sözcükleri gayet net duyacağını da...

Nefesinin çekildiğini, ömrünün bir başka bedene doğru, uçup gittiğini hissedeceksin. Vücudun alev alacak ve göz açıp kapayana dek, küllerin rüzgarla dans etmeye başlayacak. Hayatta kalmak için şansın var mı? Bir setanla yolun kesişmişse ya aşık olursun ya ölürsün. Asla üçüncü bir seçenek yoktur.

Zamanın akmadığı, lanetli setan diyarı... Veroponen. Yabancısı olduğu bu gizemli yerde, ne aradığını çözmeye çalışan, rüyaları ile gerçekler arasında sıkışıp kalmış bir kız. Kopması imkânsız bir şekilde o kıza bağlandığına inanan bir melez.

Sizi satır satır içine çekecek ve son sayfaya ulaşmadan elinizden bırakmak istemeyeceğiniz doyumsuz bir fantastik hikaye.

Yayınevi: Sokak Kitapları
 
Baskı:  2012
 
Cilt Türü: Karton Kapak
 
Sayfa Sayısı : 464
 
Kitap Boyutu: 13,5, cm x 14,5 cm
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Okyanus (Erin Lerus)  1 Adet Gönderilecektir.


okyanus okyanus erin lerus erin lerus


Okyanus (Erin Lerus) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!