Kapat

Opalescence : Dünyanın En Etkili + Ödüllü Diş Beyazlatma Seti - Treswhite Supreme


Piyasa Fiyatı :
164,29 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
129,90 TL


Dental Townie Choice Awards En İyi Ev Tipi Diş Beyazlatma Ürünü Ödülü Opalescence Treswhite Supreme ile GARANTİ Beyazlık Dişlerinizin Gerçek Rengine Dönmesi İçin 10 Adet Üst + 10 Adet Alt Beyazlatma Dişliği

Opalescence Treswhite Supreme Beyazlatma Sistemi dişlerinizi beyazlatmanın en kolay, en hızlı ve en tatlı yoludur. Opalescence Treswhite Supreme GERÇEK BİR BEYAZLIK sağlar.

Dişlerinizi beyazlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ürünün içindeki ince ve şeffaf plak dişlerinize tutunarak 60 dakikalık kulanım süresi boyunca dişlerinizi beyazlatır. Evet, günde sadece 60 dakika. İşte bu kadar basit.

Televizyon seyrederken, internette gezinirken ve araba kullanırken…

En az 5 , en çok 10 gün kullanılmalıdır ve her bir plak tek kullanımlıktır.

Opalescence Treswhite Supreme piyasadaki en güçlü ev tipi beyazlatma sistemlerindendir. İçeriğindeki yüksek hidrojen peroksit oranı sayesinde çok hızlı sonuçlar alınmasını sağlar. 

Zamanla tükettiğimiz gıdalar ve diş bakımı eksikliğinden doğan diş sararmalarını yok ederek dişlerinizin gerçek beyazlığına dönmesini sağlar.

Bazı kişilerde sonuçlar tek bir günde bile alınabilmektedir. Opalescence Treswhite Supreme işte bu kadar hızlıdır.

Çok Pratik: Çok özel ve benzersiz tasarımıyla herkesin ağız yapısına rahatlıkla uyabilen çok pratik bir beyazlatma sistemidir. Kullanımı çok kolay ve rahattır.

Opalescence Treswhite Supreme‘in yenilikçi hazır beyazlatma plakları dişlerinize basitçe yerleşir ve çok rahat bir şekilde dişlerinizi beyazlatmanızı sağlar.

Çok Lezzetli: Kim bu kadar etkili bir madde içeren jelin böyle lezzetli olabileceğini düşünürdü ki? Opalescence Treswhite Supreme’ in şeftali, kavun ve nane aromaları diş beyazlatma işlemini aynı zamanda eğlenceli de kılıyor. Jelin yutulmasında da hiçbir sakınca yoktur, fakat yüksek miktarlarda yutulursa dişeti ve yanaklarda kısmen tahriş yapabilir.

Çok Güvenli: Opalescence Treswhite Supreme’ in önceden doldurulmuş plakları iki farklı jel içerir. Plağın orta kısımda yer alan beyazlatıcı jel dişleri beyazlatırken, plağın kenarlarına yerleştirilmiş bariyer jeller de dişetlerini korur. Bu bariyer jeller aynı zamanda beyazlatma jelinin diş yüzeyinde kalmasına da yardımcı olur.

Yıllarca Kalıcı ! Benzersiz formülü ve su içeriği sayesinde bir-iki haftalık değil yıllar boyunca kalıcı bembeyaz dişlere kavuşmanızı sağlar. Düğün, nişan gibi özel davetler ve özel günler öncesinde pahalı beyazlatma tedavileri yaptırmanıza gerek kalmadan çok uygun bir fiyata dişlerinizi pratik bir şekilde beyazlatabilirsiniz.

Opalescence Treswhite Supreme dişlerin çürüklere karşı ekstra koruyucu bir özellik kazanmasını sağlar.
Tüm beyazlatma tedavileri süresince renklendirici gıdalardan (sigara, kahve, çay, kırmızı şarap, vişne suyu vb. ) uzak durmanız önerilmektedir. 

Her bir paket Opalescence Treswhite Supreme 10 adet üst çene ve 10 adet alt çene için toplam 20 adet plak içerir.

Öncelikle sadece üst çene plaklarını kullanarak üst çene dişlerinizi beyazlatın. Böylece alt ve üst çene dişlerinizi karşılaştırıp dişlerinizin kısacık bir sürede ne kadar da hızlı bir şekilde beyazlamış olduğunu görebilirsiniz. Plakların üzerinde üst çene için “U” , alt çene için “L” harfleri bulunmaktadır.

14 yaşın altındaki çocuklarda, hamile ve emziren bayanlarda hiçbir diş beyazlatma sistemi kullanılmamalıdır.

Ürün serin yerde muhafaza edilmeli ve mümkünse buzdolabında saklanmalıdır.

Bu ve bu tarz ürünleri kullanmadan önce diş hekiminize danışınız. Opalescence'in daha profesyonel diş beyazlatma tedavisi ürünleri için herhangi bir diş hekimine başvurabilirsiniz.

 

Her yıl diş hekimlerinin oyları ile belirlenen ve "Diş Hekimliğinde Oscar Ödülleri" adıyla anılan "Dental Townie Choice Awards 2008" de En İyi Ev Tipi Diş Beyazlatma Ürünü Ödülü' nü almıştır. Ayrıca Amerikalı bir çok sanatçı ve Holywood film yıldızları da bu ürünü kullanarak dişlerinin bembeyaz gözükmesini sağlamaktadır.

 

 

Özellikleri : 
Hidrojen Peroksit içeriği sayesinde günlük 30 - 60 dakika kulllanımlarla etkili sonuç sağlar ,
Hazır kaşığı sayesinde ölçü almaya , model dökmeye veya plak hazırlamaya gerek yoktur ,
Beyazlatma eklenmiş kaşığı ve ince plağı her tip hastaya uyumludur ,
Hasta tarafından uygulanması kolaydır,
Nane, Kavun ve Şeftali aromalı seçenekleri vardır ,
Raf ömrü 12 aydır.

Endikasyonları : 
Opalescence Treswhite Supreme sürme veya zamanla oluşmuş dişlerdeki renkleşmelerin giderilmesinde kullanılır.
Tek başına kullanılabileceği gibi ofis tipi beyazlatma tedavilerini desteklemek amacıyla da kullanılır.

Kontrendikasyonları : 
Hamile ve emziren bayanlarda herhangi bir araştırma yapılmadığından kullanılması kontrendikedir.
14 yaşından küçüklerde beyazlatma tedavisi yapmak kontrendikedir.

Kullanım Şekli ve Süresi :
Hergün 1 tane üst ve 1 tane alt kaşık kullanılır,
Kaşıkların ağızda en az 30 dakika en çok 1 saat kalması yeterlidir,
İstenen etki için en az 5 gün boyunca hergün düzenli olarak kullanılmalıdır.
Tedavi süresi diş rengine göre 5 ile 10 gün arasında değişmektedir.

Paket İçeriği :

10 Adet üst çene ve 10 Adet alt çene için toplam 20 adet plak içerir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Set (10 Adet Opalescence Treswhite Supreme üst kaşık, 10 Adet Opalescence Treswhite Supreme alt kaşık) gönderilecektir.diş beyazlatıcı diş beyazlatma diş temizliği diş beyazlatma ürünleri hızlı diş beyazlatma


Şeftali
Kavun
Nane


Opalescence : Dünyanın En Etkili + Ödüllü Diş Beyazlatma Seti - Treswhite Supreme Yorumları Tüm Yorumlar (3)
16 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay Diş hekimime danıştım. Ürünü onayladı. Hemen 1 adet aldık. En az 5 kullanım demiş. Zaten içinde 10 adet çıkıyormuş. 2 kişi paylaşacağız.
344 sipariş | 35 yorum | Yorum Detay Evet ürünü araştırdığım hiç bir sitede kötü yorumunu göremedim. İş yerinden arkadaş ile ortak aldık bakalım, 5 ona 5 bana, 5 günde etkili oluyormuş.
24 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Bu ürün üzerine Diş Beyazlatma (Doğal rengine dönüştürme) tanımam. Ekşi de bile olumsuz yorum yok. http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=opalescence