Kapat

ORO Naturel Sızma ZeytinYağı! (5 Lt)


Fiyat :
42,90 TL


En meşhut restoran ve otellerin tercihi! Geleneksel yöntemler ve en ileri teknikler!

Bugün Bitenekadarcılarla bir başka lezzet keşfimizi paylaşmak istiyoruz...

Türkiyede kısıtlı miktarda üretilen ORO sızma zeytinyağı en ünlü restoran ve otel mutfaklarının 1. tercihi!

Benzersiz ileri tekniklerle ancak geneksel yöntemlerle ile üretilen ve özel olarak sızdırılan, normal sızma yağlardan çok daha özel benzersiz bir Zeytinyağı!

Mutlaka bilenleriniz vardır belki ama bu lezzeti herkes tatsın, mahrum kalmasın istedik!  

Hatta biraz kekik ve pul biber ilavesi ile ekmeğinizi banarak yemeye doyamayacaksınız!

Üretim ve üretici ile ilgili dah detaylı bilgiler aşağıda....

% 0,8 asit değeri...

www.oro.com.tr

05 Ağustos 2009 | 2009 Mekan Oscarları

Gecce.com sekizinci yılını 2009 Mekan Oscarları ödüllerini belirleyerek kutladı; ORO Zeytinyağı'nı mutfağında tercih eden Gaja Swiss Otel İstanbul "en iyi otel restaurantı", Park Şamdan "en iyi Nişantaşı restaurantı" ödüllerini aldılar.

ORO Şirket Profili

90 yılı aşkın zamandır tarım sektöründe faaliyet gösteren ATINÇ ailesi, zeytin, narenciye, şeftali ve pamuk üreticisi ve tedarikçisi olarak başladığı ziraat ve ticaret hayatına 1986 yılında ailenin üçüncü kuşak temsilcileri tarafından kurulan ATINÇ AŞ. ile devam etmiştir. 20 yıldır turizm alanında da faaliyetlerini göstermektedir.

Atınç A.Ş. İzmir Selçuk'ta zeytinyağı fabrikasını kurmuş, ORO markası altında ürettiği organik zeytinyağı ve naturel sızma zeytinyağı ile pazarda yer edinmiş ve tercih edilen bir noktaya çok kısa bir zamanda yükselmiştir. Bugün, ATINÇ ürünleri ORO markası altında ya da özel etiket ile yurtiçinde ve yurtdışında alıcı bulmaktadır.

Ürünlerinde kaliteyi ön planda tutan ORO, geleneksel yöntemleri modern tekniklerle birleştirerek; deneyimli teknik ekibi ve modern teknolojisi ile Türk Gıda Kodeksine uygun üretim yapmaktadır; ISO 9001-2000, HACCP, KOSHER, ORGANIC ve ISO 22000:2005 sertifikaları ile bir adım öne geçen ORO, dünya standartlarında belgelendirilmiş ürünler piyasaya sunmaktadır.

ATINÇ A.Ş., dinamik ve yaratıcı altyapısıyla ORO markasını dünya çapında tanınır hale getirmek için müşteri taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir; felsefesini dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti odaklılık gibi bazı temel ilke ve değerlere bağlı olarak oluşturmaktadır.

    Üyelikler

  • Ege İhracatçılar Birliği- Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği
  • Ege Bölgesi Sanayi Odası- EBSO
  • İzmir Ticaret Odası
  • Selçuk Ticaret Odası
  • Kuşadası Ticaret Odası
  • İzmir Ticaret Borsası

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  1
Bu ürün kargoya 8 Şubat 2010 Pazartesi günü verilecektir.


KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.ORO Naturel Sızma ZeytinYağı! (5 Lt) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Fiyat çok uygun geldi..Kalite fena değil.Tavsiye ederim.
241 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay Aldım ve bir istek Gerçek sızma zeytinyağını her yerde bulmak pek olası değil. Bir adet 5 lt. lik 1 adet de 1 lt. lik aldım.
Bundan sonrası off topic / konu dışı bir istek:
Sevgili BK mevsim kış, heryerde yağmur, kar. Son olarak yazın vermiş olduğunuz Kayseri Şahin pastırmasının tadı hala damağımızda. Hele yine sırt tarafından olursa tadına doyum olmaz. Pekçok kişinin hislerine tercüman olduğumu düşünüyorum. Selam, saygı ve sevgilerimle.
13 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay b.k ben bundan aldım diğer 1 lt den değil :-) 2 tane alıcaktım ama 1 tane hakkım varmış ....
saygılar,
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay aldık bakalım Aldık bakalım memnun kalırsam buraya yorum yazarım.Fiyat çok iyi.Birde internet sitelerin baktım.Ödül falan almışlar
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay fiyat piyasada ORO 5 litrelik satılmıyor.

satışta olan ürün asitlik %0.8 lik organik. tenekde olması avantaj çünkü zeytinyağının düşmanı ışıktır.

5 LT lik organik benzer ürünler 80-100 TL civarlarına da var. ama 55 TL nin altında bulamadım.

http://www.damakzevki.com/kategori/zeytinyagi.aspx