Kapat

Ortopedik Visko Yastık (Küçük Boy, Welform)


Fiyat :
25,90 TL


Boyun ve Omuzun Tam Çevresinin Mükemmel Olarak Şeklini Alır Alerji Yapmaz ,Hijyenik ve Sağlıklıdır %100 Visko

Visko Boyun yastıkları ağrıyı, horlamayı ve uyku problemlerini maksimum ölçüde azaltır.

Boyun yastığı  malzemenin basınç rahatlatıcı etkileriyle beraber anatomik dizaynı boyun bölgesi için azami rahatlık temin eder, boyun-omuz adalelerinin tam olarak gevşemesini sağlar.

Boyun ve omzunuzun tam çevresinin mükemmel olarak şeklini alır ve boyun - omuz adalelerine mükemmel destek verir

Geleneksel yastıklar boyuna gerekli desteği vermezler ve zorlarlar,oysa ortopedik yastıklar boynun ergonomik yapısına göre kendini ayarlar ve boyun sağlığını destekler.

Yan yatsanız,düz de yatsanız ,sırt veya karın üstü de yatsanız bu yastık gece boyunca boynunuzun düz olmasını sağlar ve doğru posizyonda yatmış olacaksınız.

Vücudun boyun omurgası eklemlerinin kronik ağrılarını önlemek , vücudun en iyi ve sağlıklı biçimde dinlenmesini sağlamak için özel olarak üretilmiştir.

Kenarları boru biçiminde ,ortası hafif çukur olan özel yapısı başın arka kısmını serbest bırakarak ,sadece boyunu taşıyacak biçimde , bilimsel olarak düzenlenmiştir.Böylece ,başın üst kısmının ezilme sakıncası ortadan kalkar , bu da boyun ağrısı riskini önlemektedir.

Anti alerjik , anti bakteriyel soft kumaş kılıfı sayesinde kaşıntı, horlama , enfeksiyon sorunlarını yok eder.

Alerji yapmaz , hijyenik ve sağlıklıdır.

İnsan sağlığına zararlı cfc ihtiva etmez.
 

Ölçüleri:
48 cm x 30 cm x 10 cm x 8 cm ebatlarında

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

 

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Ortopedik Visko Yastık (Küçük Boy, Welform) Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
56 sipariş | 51 yorum | Yorum Detay çok güzel ve kullanışlı
33 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay memnun kaldım bu yastığı alırken kararsızdım. iyi ki almışım, çok memnunum. tek eksik olan kısmı, bir tane yedek kılıfı olsaymış çok daha iyi olacakmış.
çevremden iki kişilik olanını soranlar oluyor. büyük boyu da satışa çıkarsa alacağım. teşekkürler.
32 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay 4 Resimden biri Farklı 2. resim farklı bir yastığa ait. Farklı olan resimde sanki 2 parçalı ve silikon yastık görünümlü, daha basit gibi.
Acaba satıştaki ürün diğer 3 resimdeki yastık mı?
7 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay küçük boy bunların büyük boyu varmı ve biz hangi boy kulanabiliriz nasıl bilecez
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ortopedik Visko Yastık (Küçük Boy, Velform) Ortopedik Visko Yastık (Küçük Boy, Velform), içerisinde kullanılan malzeme %100 viskodur.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com