Kapat

OSRAM LEDstixx - Masa ve Duvar Lambası


Fiyat :
24,90 TL


360 Derece Dönebilir Krom reflektörlü 4 x 5mm radyal LEDler

Stil sahibi tasarım severler için ışıldayan ‘sihirli değnek’ Yeni OSRAM LEDstixx, akıllı tasarım düşkünlerine göz alıcı ve dekoratif bir LED aydınlatma seçeneği sunuyor.

22 cm uzunluğundaki yuvarlak gümüş ışık çubuğunun yan yüzeyi boyunca sıralanan dört adet LED lamba ışıldayan bir sihirli değnek görünümü sağlıyor. 

Farklı monte etme seçenekleri sayesinde LEDstixx, vurgulanmayı bekleyen tüm ayrıntılara ışıltı katıyor.

Büfelerde, çiçekliklerde, oturma odasının duvarındaki sevilen bir resimde veya iki kişilik romantik bir yemekte, kısacası uygulandığı her yerde, yenilikçi ışık yayan diyotları ile LEDstixx her zaman doğru ışığı doğru yönde veriyor.

Esnek tutturma plakası sayesinde masaya veya duvara monte edilebilen LEDstixx, farklı kullanım imkanları sunar.

Örneğin, pratik yapışkan yüzey kullanılarak veya bir vidalı bağlantı aracılığıyla tutturma plakası her tür yüzeye sabitlenebilir.

Tutturma plakasının mıknatıslı bağlantısına dik açıyla veya yatırılarak kenetlenen LEDstixx duvara veya eşyalara yatay ya da dikey olarak yerleştirilebilir.

Ayrıca, tutturma plakası taşınabilir bir tabana da çevrilebilir.

LEDstixx kolayca bir mum gibi dikey olarak plakaya yerleştirilir ve masaya veya yere konur. Dört adet LED sayesinde 22 cm uzunluğundaki ışık çubuğu tüm karanlık köşeleri aydınlatacaktır.

İki kişilik yemek masasında romantik aydınlatma: Masaya yerleştirilebilen dekoratif LEDstixx, akşam yemeğinde mum yerine kullanılarak çok özel bir aydınlatma sağlar.

LED : Krom reflektörlü 4 x 5mm radyal LEDler

Pil Ömrü : Yaklaşık 30 saat

3 Adet AAA pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir.)

Ölçüleri :
Genişlik (Çap) : 16 mm
Uzunluk : 22 cm 
Ağırlık: 93 Gram
masa lambası osram ledstixx duvar lambası osram masa ve duvar lambası osram lamba


OSRAM LEDstixx - Masa ve Duvar Lambası Yorumları Tüm Yorumlar (11)
50 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay güzel ürün pahalı gelse de mutfak tezgahına ekstra aydınlık için farklı bir yoldan daha cazip geldi bana. şarjlı pillerle sıkıntısız kullanıyorum. bazen ışık hüzmesinin zayıflaması sorun olabiliyor.
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Osram nightlüx istiyoruz.. Osram nightlüx'ün satışı TR'de mevcut ancak pahalı..Büyük yapı marketlerde var.İnşallah BT bu ürünü getirirde bizde sipariş ederiz..
41 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay ÇOK ŞIK BİR ÜRÜN Ürünü daha önce BK dan aldım.Evimde koridora koydum.Gece lambası olarak kullanıyorum.Pİl konusunda biraz sıkıntı yaşatıyor. Kaliteli pil kullanmanız gerek. Ben yine BK den aldığım şarjlı Camelion pil kullanıyorum. Osram'ın nightlux ürününüde bekliyoruz.Türkiye'de henüz satışı yok. BK yetkililerinden bu ürünü rica ediyoruz.
101 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Süper
Çok şık ve estetik fonksiyonel bir ürün. Severek kullanıyorum.
35 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Harika Beklediğimden daha fonksiyonel kalem pil ile çalışıyor istenilen yere yapıştırabilirsiniz.Üstteki beyaz butona basınca yanıyor aynı butona ikinci kez basınca kapanıyor.