Kapat

Ot Var, Çiçek Var, Sevdalığa Çare Var - Ayşe Kilimci


Piyasa Fiyatı :
24,00 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
19,90 TL


Ot Var, Çiçek Var, Sevdalığa Çare Var - Ayşe Kilimci Hikâye Diliyle Otların Dünyasında Yolculuğa Çıkacaksınız

Ayşe Kilimci'nin otların dünyasında gezintiye çıkardığı hikâye lezzetinde yazılmış "Ot var, çiçek var, sevdalığa çare var..." kitabı.

Türk edebiyatının özgün kalemlerinden Ayşe Kilimci, "Meğer Mutfak Bir Masalmış" ve "Fettan Vişne Günahkâr Elma" kitaplarının ardından bu defa "Ot var, çiçek var, sevdalığa çare var..." kitabıyla, sofralarımızdan eksik olmayan otların hikâyelerini anlatıyor.

Ayşe Kilimci'nin o harikulâde hikâye diliyle otların dünyasında çıkacağınız bu gezintiden sonra, pazarlarda, bahçelerde ya da sofralarda karşılaştığınız otları, aslında ne kadar az tanıdığınızı görerek şaşıracaksınız. "Karı koca barıştıran" otundan "Tanrı kayrası" otuna, bu topraklarda yetişen yüzlerce ot, masallardan, mitolojik hikâyelerden, pazarlardan ve birbirinden lezzetli yemeklerden çıkıp Ayşe Kilimci'nin edebi diliyle konuşuyorlar...

Ayşe Kilimci, İzmir'de sokak sokak gezen otçu kadınların çağırdığı gibi sesleniyor kitabında okura: "Ot var, çiçek var, sevdalığa çare var..."

Sayfa Sayısı : 176

Ölçüleri : 12 cm x 22 cm

Yayın Evi : Oğlak Yayıncılık

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet " Ot Var, Çiçek Var, Sevdalığa Çare Var " gönderilecektir. ot var çiçek var sevdalığa çare var ayşe kilimci


Ot Var, Çiçek Var, Sevdalığa Çare Var - Ayşe Kilimci Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!