Kapat

Oto Bakım Ürünleri Jsv Racing (Pasta Cila - Çizik Gidericiler) 8 Model


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Tüm Gözler Aracınızın Üzerinde Olacak Parlak Görünüm İçin Cila Çizikler İçin Pasta Jsv Racing Oto Bakım Ürünleri

Araç bakımı ile ilgili ihtiyacınızı karşılayacak en etkili ürünler Jsv Racing kalitesi ile.

Aracınızın farı, deri bakımı, çizikleri, boya koruması, krom-metal bakımı ile ilgili tüm sorunlrınıza optimum çözüm.

8 farklı üründen ihtiyacınıza uygun dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Jsv Racing Modelleri :

Krom-Metal Cila 330 gr. :

 • Krom, çelik, gümüş, bakır, alüminyum yüzeylerdeki pas ve kalıntıları çizmeden temizler. Yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturarak mükemmel parlaklık sağlar.

Uygulama: Cila uygulanılacak yüzey iyice temizlenmeli kurutulmalıdır. Kutu iyice çalkalandıktan sonra bir miktar Krom-Metal Parlatıcı yüzey üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bez ile dairesel hareketlerle sürülmelidir. 
Kuruması beklenerek pamuklu bir bez ile parlatılmalıdır.

Boya Koruma Cila 300 gr. :

 • U.V ışınlarına, asit yağmurlarına ve zarar verici toz, kir, kuş pisliği vb. gibi çevresel etkenlere karşı boyayı uzun süre korur ve mükemmel parlaklık sağlar. Ayrıca kaporta üzeerinde su kaydırıcı özelliği vardır.

Uygulama: Cila uygulanılacak yüzey iyice temizlenmeli kurutulmalıdır. Kutu iyice çalkalandıktan sonra bir miktar Boya Koruma yüzey üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bez ile dairesel hareketlerle sürülmelidir. 
60 dakika kuruması beklenerek pamuklu bir bez ile parlatılmalıdır. Cila makinesi ile kullanıma uygundur. 1200-1500rpm cila süngeri yada post ile uygulanabilir.

Süper Parlak Cila 300 gr. :

 • Araç üzerinde ince, parlak bir film oluşturarak çizilme ve darbelere karşı mukavemeti arttıran süper parlatıcı bir üründür. Ayrıca kaporta üzeerinde su kaydırıcı özelliği vardır.

Uygulama: Cila uygulanılacak yüzey iyice temizlenmeli kurutulmalıdır. Kutu iyice çalkalandıktan sonra bir miktar Süper Parlak Cila yüzey üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bez ile dairesel hareketlerle sürülmelidir.
15 dakika kuruması beklenerek pamuklu bir bez ile parlatılmalıdır. Cila makinesi ile kullanıma uygundur. 1200-1500rpm cila süngeri yada post ile uygulanabilir.

Far-Stop Cila 330 gr. :

 • Akrilikler için mükemmel bir ince çizik giderici ciladır. Ön far ve arka stoplarda, araçların ön gösterge şeffaf panellerinde, motosiklet rüzgarlığı far ve stoplarında, deniz araçlarının camlarında, akrilik banyo küveti ve akrilik mutfak tezgahlarında çizikleri kolayca giderir.

Uygulama: Cila uygulanılacak yüzey iyice temizlenmeli kurutulmalıdır. Kutu iyice çalkalandıktan sonra bir miktar Far-Stop Cila yüzey üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bez ile kuvvetlice bastırarak 2-3 dakika uygulanır. Daha derin çizikler için işlem 2-3 kez uygulanır.

İnce Çizik Cila 300 gr. :

 • Araç üzerindeki ince çizikleri giderebilen, ayrıca wax, zift, kir, böcek kalıntılarınıda araç üzerinden alabilen mükemmel bir ciladır. Yeni ve zamanla matlaşmış her çeşit boya üzerine doğrudan yada pasta işleminden sonra uygulanır.

Uygulama: Cila uygulanılacak yüzey iyice temizlenmeli kurutulmalıdır. Kutu iyice çalkalandıktan sonra bir miktar İnce Çizik Giderici Cila yüzey üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bez ile dairesel hareketlerle ince çizikler gidene kadar sürülmelidir. 
10 dakika kuruması beklenerek pamuklu bir bez ile silinerek parlatılmalıdır. 

Deri Bakım Cila 300 gr. :

 • Araçlardaki tüm deri aksamları temizleyen ve koruyan yüksek kaliteli bir üründür. Deri üzerindeki kir ve yağları kolayca çıkarır ve güneş ışınlarından uzun süreli koruma ve parlaklık sağlar.

Uygulama: Kutu iyice çalkalandıktan sonra bir miktar Cila Deri Bakım yüzey üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bez ile sürülmelidir. İnatçı lekeler için işlem takrarlanmalıdır.

İnce Çizik Pasta 330 gr. :

 • Özellikle, yıkama, fırça, bez ile silme gibi durumlar sonucu oluşmuş hareleri, çizikleri (astara inmemiş) yok eder. Daha kalın çizikler mevcut ise öncelikle Kalın Çizik Pasta kullanılması önerilir.
 • Pasta serisi parlaklık sağlamaz. Uygulamadan sonra mutlaka Cila serisinden uygun bir ürün kullanılmalıdır.

El İle Uygulama: Pamuklu bir bez yada üst tüpünün üzerine bir miktar ürün alınarak araç üzerine dairesel hareketler ile ve baskı uygulayarak çizik kaybolana dek sürülür. Daha sonra temiz bir bez ile silinir.
Makine İle Uygulama: Makinenin ucuna bir pasta süngeri veya yün keçe takılır. Çizik yüzeye bir miktar Pasta İnce Çizik dökülerek makineyle 1200-1500 devir/dk.'da çizik kaybolana kadar uygulanır. Daha sonra temiz bir bez ile silinir.

Kalın Çizik Pasta 330 gr. :

 • Araç yüzeyindeki sürtme ile oluşmuş nispeten kalın çizikleri (astara inmemiş) yüzeye zarar vermeden yok eder. Tampon sürtmesiyle oluşmuş izleri, matlaşmış ve oksitlenmiş boyaları onarır. Dal çizikleri, tırnak çizikleri, sürtünmeler, boya kalıntısı, sticker izi gibi sorunları çözer.
 • Pasta serisi parlaklık sağlamaz. Uygulamadan sonra mutlaka Cila serisinden uygun bir ürün kullanılmalıdır.

El İle Uygulama: Pamuklu bir bez yada üst tüpünün üzerine bir miktar ürün alınarak araç üzerine dairesel hareketler ile ve baskı uygulayarak çizik kaybolana dek sürülür. Daha sonra temiz bir bez ile silinir.
Makine İle Uygulama: Makinenin ucuna bir pasta süngeri veya yün keçe takılır. Çizik yüzeye bir miktar Pasta Kalın Çizik dökülerek makineyle 1200-1500 devir/dk.'da çizik kaybolana kadar uygulanır. Daha sonra temiz bir bez ile silinir.

Uyarı:

 • Kullanma talimatlarını mutlaka okuyunuz.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.
 • Gıda maddeleriyle temas ettirmeyiniz.
 • Cilde temasında ve yutulması halinde sabunlu su ile yıkayınız.
 • Göze teması ve yutulması halinde doktorunuza başvurunuz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet Jsv Racing Oto Bakım Ürünü gönderilecektir.


 

 oto bakım cila cila krom metal cila boya koruma cila süper parlak cila far stpo cila ince çizik cila deri bakım pasta ince çizik pasta kalın çizik


Krom-Metal Cila 330 gr
Boya Koruma Cila 300 gr
Süper Parlak Cila 300 gr
Far-Stop Cila 300 gr
İnce Çizik Cila 300 gr
Deri Bakım Cila 300 gr
İnce Çizik Pasta 330 gr
Kalın Çizik Pasta 330 gr


Oto Bakım Ürünleri Jsv Racing (Pasta Cila - Çizik Gidericiler) 8 Model Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!