Kapat

Oyuncu Mouse: Everest GX8 USB 10 Tuşlu


Piyasa Fiyatı :
91,90 TL

% 36 İNDİRİM

Fiyat :
58,90 TL


Şık ve Ergonomik Tasarım Daha Keyifli ve Rahat Oyun Oynayabilme İmkanı Oyuncu Mouse: Everest GX8 USB 10 Tuşlu

Bitenekadarcılar bilgisayar oyunlarında daha hızlı ve pratik olsunlar diye Oyuncu Mouse: Everest GX8 USB 10 Tuşlu.

Tak kullan özelliği sayesinde kolayca kullanabilirsiniz.

Üzerinde yer alan DPİ tuşu sayesinde kolay bir şekilde DPİ ayarını değiştirebilirsiniz. 

 3500 dpi, programlanabilir 10 tuş, hassas ağırlık opsiyonları, kişiselleştirilebilir aydınlatma ve altın kaplama usb ucuyla oyun dünyasının profesyonelleri için tasarlandı.

Everest GX8 üstün özellikleri, son derece rahat kullanımı, programlanabilir tuşları ile oyuncular için vazgeçilmez bir oyun faresidir.

Özel olarak tasarlanmış mouse tuşları sayesinde elinizi oynatmadan 10 fonksiyona anında erişim sağlayabilirsiniz.

Tuşlara varsayılan fonksiyonları dışında istediğiniz kısayolları atayabilirsiniz. Fonksiyonel tuşları istediğiniz şekilde programlayarak rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Çok kullandığınız makrolarınızı tek tuşa atayarak oyun içerisinde zaman kazanabilirsiniz. İleri-geri tuşları ile internet sayfaları arasında hızla gezinebilir, ayrıca bu tuşları ihtiyacınıza bağlı olarak programlayabilirsiniz.

DPI seçim tuşu sayesinde istediğiniz DPI ayarını en fazla 4 tıklama ile seçebilirsiz.

Everest GX Core8 10 milyon tıklamaya kadar dayanıklıdır.

USB kablosunun kusursuz tasarımı ile 1 milisaniye iletişim süresiyle, saniyede 1000 rapor ileterek standart farelere oranla 8 kat daha hızlıdır.

Ergonomik tasarımıyla istediğiniz kadar yorulmadan fare kullanabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir aydınlatma sistemiyle size özgü tasarımı uygulayabilirsiniz.

Her hızda oyunu değiştirebilen hassasiyet! İster tek bir piksele yaklaşıyor; ister son hızda milyonlarcasını geçiyor olun; oyuna yönelik lazer, size yenilmez bir kontrol sağlıyor.

Sürtünmeyi önleyen tasarımı sayesinde farenizi kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.

Farenizin daha ağır mı yoksa daha hafif mi olmasını istersiniz? (20g + 6gb + 6gb + 6g) 38 gram ağırlığa kadar fazladan ağırlık ile size özgü kontrol için dilediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Oyuncu Mouse: Everest GX8 USB 10 Tuşlu " gönderilecektir.oyuncu mouse gaming mouse 3500 dpi gaming mouse 3500 dpi oyuncu mouse


Oyuncu Mouse: Everest GX8 USB 10 Tuşlu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!