Kapat

Özel 3 Renk LED Gerçek MUM (2 adet) (Stok Temizleme Günü)


Fiyat :
7,90 TL


Hem Gerçek Mum Hem Gerçek Ötesi! Renk Değiştirerek Yanar! Yıldız Biçimli!

Bitenekadar'da bugün stok temizleme günü olacak. Her ürün için bülten gönderimi yapılmayacak. Ürün bitiminden en geç 5 dakika sonra yeni ürün açılacaktır. Ürün sayıları sınırlıdır. Farklı Stok Temizleme Ürünleri için yapacağınız kargo ödemeleri ürün ebatlarına bağlı olarak mümkün olduğunca ürünlerle beraber iade edilecektir.


Yılbaşına çok uygun eviniz için çok hoş bir dekor ve inanılmaz şık bir hediye alternatifi olarak verdiğimiz Romantizm saçan gerçek Mum!

Üstelik hem gerçek hem gerçek ötesi!

Gerçek bir MUM gibi ateşini yakacaksınız ve içerisindeki LED ışıkları sayesinde mum'unuz tam 20 saat boyunca renk değiştirerek yanacak!

Üstelik pilleri içinde ve açma kapama düğmesine ihitiyaç duymuyor. Siz mum'u yaktığınızda LED ler otomatik olarak devreye giriyor!

Mavi * Kırmızı * Yeşil renkteki LED ler odanıza ayrı bir güzellik ve romantizm katıyor!

İçe doğru eriyerek yanma özelliği sayesinde dışarı taşmaz!

2 Adet Renk Değiştiren Mum (Yildız Biçimli)

Yaklaşık 7 cm çap ve 8 cm Yükseklik!

Bataryası Mum içerisinde ve dahildir.

Kutusu 7x7x8 cm (Her 1 adet için)  

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 19 Mart 2009 Perşembe günü verilecektir.Özel 3 Renk LED Gerçek MUM (2 adet) (Stok Temizleme Günü) Yorumları Tüm Yorumlar (22)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay 150 SAAT (6 GÜN) ARALIKSIZ IŞIĞA HÜKMET (28 LED)! Değerli Üyelerimiz
150 SAAT (6 GÜN) ARALIKSIZ IŞIĞA HÜKMET (28 LED)! ürününe ait tüm stoklarımız tükenmiştir. Ancak ilerleyen dakikalarda 2 farklı ışıldak modelinin kalan stokları satışa sunulacaktır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com
7 sipariş | 30 yorum | Yorum Detay Ahtapot04 Kart okuyucu.. Bk, tma sınav gününmde stok temizleme günü yapıp birde ahtapot04 vardin ya, alacağın olsun :( Yetişemedim tam sınav saatimdi..

Mümkünse istediklerim;
ahtapot04,
kişiliksiz çanta,
buff..
20 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay çok çabuk ürünler bitiyor yahu nasıl iş anlamadım,bi iki tane mi satılıyor,sayfa yenilene kadar iki ürün geçiyor,gö ya 4mb var,bk bir de limitsiz 10mb internet versen süper olucak.. :)
15 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay dvd dvd dvd dedim amaaa bu kadar mı talihsiz olunur bugün işim vardı sabahtan internete giremedim ve dvd verilmiş ağlamak istiyorummmmm
BK dvd verir diye eşe dosta bile dvd aldırmamıştım tam anlamıyla patladı sağol BK bir daha ne zaman dvd verirsiniz bir öngörünüz varmı?
Bu günde 21 ledli ışıldak elime geçti , süper bişey, beklediğimden çok çok iyi.
70 sipariş | 154 yorum | Yorum Detay @ pierre lotti Dostum gözüm açık giderim demişsin ya ben bilgisayar başında gergin beklerken senin yorumun beni baya güldürdü ben de gözüm açık gidicem ışıldağım olmazsa :)