Kapat

Özel Taş Tesbihler (11 Model)


Fiyat :
22,90 TL


Hediye Kutusu dahil..!!!

Çok özel, el yapımı, çok şık, görenleri hayran bırakacak kadar itina ile yapılmış, bir el emeği göz nuru eserler..!!

Her tesbihin boyu 20 cm dir.

Her tesbihin taşı 8 mm x 8 mm dir.

33 taş.

Her tesbih özel kutusunda gönderilecektir.

Taşların Temizliği:

Taşların enerji temizliği çok önemlidir. Yeni bir taş aldığınızda, deniz suyu, deniz tuzu ile hazırlanmış tuzlu su yada normal tuzlu suda en az 24 saat bekletilmeli sonra kullanılmalıdır. Sofra tuzu ile temizlemek pek tavsiye edilmez en son çare olmalıdır. Taşların bu temizliğinin sebebi; taşlara birçok kişinin eli değiyor ve enerji alanları karışık oluyor, bu işlemle enerjisini nötrlüyoruz. Haftada bir kezde akan suda yıkanmalıdır yada toprağa gömülmelidir. Bununda sebebi; sizden çektiği negatif enerjinin temizlenmesidir. Su her zaman kirli enerjiyi temizler ve toprak da topraklar. Taşın temiz enerji ile dolması için de arada bir güneş alan bir yere konulması gerekir. İnsanların yıkandıklarında ve güneşlendiklerinde rahatladıklarını görürsünüz, işte bunun sebebi de
yine suyun negatif enerjiyi temizleme ile güneşin pozitif enerji verme özelliği ile ilgilidir. Rahatlamak için yine çıplak ayakla toprağa basarız bununda sebebi toprağın vücuttaki negatif enerjiyi yada statik elektriği vücuttan çekip toprağa aktarmasıdır(topraklama).
Bazen kullandığımız taşlar matlaşır ki bu en çok ametist taşında görülür, rengi solar, kırılganlaşır ve hatta durup dururken patlar. İşte tüm bunların sebebi taşların temizliğine gereken önemi göstermememiz ve taşı aşırı negatif yüke maruz bırakmamızdır. Taşlar akşamları çıkartılmalıdır ve dinlenmeye bırakılmalıdır.

Reikiye insiye olanlar için taşın temizliği; taşı akan suda yıkadıktan sonra sembol yardımı ile taşı süpürüp, boşaltın (rüzgarı bitene kadar) ve reiki enerjisini yükleyin. 

Kaynak

 Model 3
Model 1
Model 4
Model 5
Model 6
Model 7
Model 9
Model 11
Model 12
Model 13
Model 16


Özel Taş Tesbihler (11 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (15)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
125 sipariş | 86 yorum | Yorum Detay En çok sevdiğim tesbih taşa dikkat burcunuza uyması lazım tavsiye ederim
155 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay oldukça kaliteli beğendim
122 sipariş | 42 yorum | Yorum Detay Taşların Adları Ürün modellerinde hangi taş olduklarına dair bir açıklama yok ekleyebilir misiniz?

not: dikkate alıp gerekli bilgileri eklediğiniz için çok teşekkür ederim
10 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay herkez kullanmalı taşları çok güzel ama imamede kullanılan mazemede önemli gümüş mü? alaşımmı?
15 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay bekleyip göreceğiz ben tesbihlerden 2 adet aldım
model 12 ve model 6 yı aldım
model 12 olan güzel boyutları da iyi büyük sayılır taşların tanesi
ama model 6 çok küçük gözünüzü doyurmuyor elinizde kaybolur