Kapat

Paranoya - John Rector


Piyasa Fiyatı :
16,00 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Kitap Sevenler İçin Paranoya - John Rector

Kitap seven bitenekadarcılar için Kar Paranoya - John Rector.

“Çetin, karanlık ve akıcı bir macera... Harika bir anlatım.”
David Peoples
 
“Paranoya, çağdaş romana unutulması güç, yeni bir ses getiriyor. John Rector, aldatıcı bir zarafetle her satıra karanlık bir titreşim kazandırmış. Baştan çıkarıcı türden bir psikolojik gerilim... Tek kelimeyle bayıldım!”
Sean Doolittle
 
“ John Rector, hasat zamanındaki bir traktör gibi ruhunuzu yarıp geçecek, fena halde sürükleyici bir roman kaleme almış. İyi kurgulanmış ve karanlık bu roman, okuyuculara deli bir adamın zihnine giriş bileti kesiyor. Paranoyaya kapılırken gelecek şoklara hazırlıklı olun.”
Suspense Magazine
 
John Rector’un karanlık ve büyüleyici psikolojik gerilim romanı Paranoya’da, Çiftçi Dexter McCray hem şüpheli hem dedektif oluyor. Sorunlu geçmişinden kaçmaya çalışan bu adam, evi terkeden karısını ölümle tehdit ettiğinin ertesi günü mısır tarlasının yanındaki kavak korusunda genç bir kızın cesedini bulur.  Masumiyetini kanıtlama umuduyla gerçeği tek başına aramaya çıkar. Şimdi, ailesinden ve arkadaşlarından ayrı ve cinayet sırasında nerede olduğunu kanıtlayacak bir mazeretten yoksunken dağılmış bir hayatın parçalarını toplamasında ona yardım edebilecek tek bir kişi vardır: Ölü kızın kendisi… Rector, hikâyenin ve ‘Katil kim?’ tarzının karmaşıklığını anlamış, okuyucularını hem akılda kalıcı hem de huzursuz edici bir yolculuğa çıkarıyor...
 
Kitabın Adı:  PARANOYA
 
Yazarın Adı: JOHN RECTOR
 
Orjinal Adı: THE GROVE
 
Çeviri: BARIŞ SATILMIŞ
 
Editör: MERVE SÜZER
 
Kapak Yapım:  SELİM BÜYÜKGÜNER
 
Türü: BESTSELLER
 
Ebat: 135 X 210
 
Sayfa Sayısı:  287 sf
 
BARKOD 9786058808515
 
Baskı: HAZİRAN 2011
 
 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet Paranoya - John Rector kitabı gönderilecektir.


paranoya paranoya john rector john rector roman john rector kitapları


Paranoya - John Rector Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!