Kapat

PEDEGG ve 18 PARÇA PİLLİ MANİKÜR SETİ


Piyasa Fiyatı :
60,63 TL

% 73 İNDİRİM

Fiyat :
16,16 TL


PEDEGG ve 18 PARÇA PİLLİ MANİKÜR SETİ

 

Bitenekadarcılar için kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yolu PEDEGG.

 

Ped Egg ayaklarınızdaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, ayaklarınızı herkesin beğeneceği inanılmaz bir güzelliğe kavuşturur.

Mükemmel son dokunuş için 2 yüksek kaliteli ponza pedi de paketin içinde, Ped Egg in benzersiz yumurta şekli sadece güzel görünmez aynı zamanda kolay ve rahat bir kullanım için avucunuzun içinde mükemmel şekilde ergonomik olarak dizayn edilmiştir.

 

Ped Egg'in en güzel yanı da onu her yerde kullanabilmenize olanak sağlayan, atılan derileri geride kalıntı bırakmadan biriktiren özel haznesiyle birlikte dizayn edilmiştir.

 

Ped Egg paslanmaz çelikten ve 130 hassas mikro dokudan oluşmaktadır. Ped Egg kurumuş ölü derileri can yakmadan sağlıklı deriye zarar vermeden temizler.

Ped Egg ölü derileri haznesinde biriktirir ve yerlere dökmez. Ped Egg nasırları hızla temizler. Ped Egg ergonomik tasarımı sayesinde eliniz aleti rahatça kavrar. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlar.

Paket içeriği:

  • 2 Adet ped egg topuk rendesi
  • 10 Adet manikür
  • 1 Adet Pedikür değişebilir başlığı
  • 1 Adet pilli manikür makinesi
  • 1 Adet törpü


PEDEGG ve 18 PARÇA PİLLİ MANİKÜR SETİ Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!