Kapat

Perdekit 100 Metre + Zipper Soket ve Stoper
100 Metre Perdekit Ürününe Sahip Olmak Artık Çok Kolay!

Nedir ? Ne İşe Yarar ? 
Tamamen yerli üretim olan ve patent ile koruma altına alınan PERDEKİT,evleriniz için belirlenen ölçülerde hazırlanan perdelerinize şerit halinde dikilir ve perdenin ölçüsü uzunlğunda kesilerek sonlandırılır. 
Daha sonra zipper soket parçası kornişe takılır. Artık perdenizi kolayca takabilirsiniz, çekmeniz yeterli olacaktır. Perdekit özel olarak tasarlanmış dokuma tekniği ile kullanımı kolay ve pratik üründür. Tüm dayanıklılık testleri yapılmıştır. Uzun ömürlüdür.
Tüketici Faydaları 
• Perde takma işleminin en kolay ve kısa zamanda tamamlanmasını sağlar,  • Perdelerin sökülmesi ve takılması kolaylaştığı için, istenildiği zaman temizliği yapılabilir,  • Perde takma işlemi sırasında meydana gelen, basit ev kazalarını engeller,  • Birit kopması ve yeniden dikilmesi gibi problemleri ortadan kaldırır,  • Mevcut perdelerdeki biritler sökülerek, perde zinciri takılabilir, tekrar kullanılabilir,  • Maksimum müşteri memnuniyeti sağlar.
PERDEKİT nasıl dikilmeli 
Perdekit şerit resim 1 ve 2 de görüldüğü gibi küçük boncuklar perdenin üst hizası ile eşit olacak sekilde denk getirilmeli ve en az iki cm aşağıdan dilediğiniz şekilde dikilmelidir. Böylelikle resim 3 te görüldüğü gibi perde ile arasında dikilmemiş bir boşluk kalacaktır. 
Bu perdenin zipper soketten kolaylıkla geçmesini sağlayacaktır. Perdekit şerit resim 4 te görüldüğü gibi perdenin başında ve sonunda büyük dişler denk gelecek şekilde perdenin ölçüsüne uygun olarak dikilmelidir.

Paket İçeriği
* 100 Metre Perdekit * 30 Adet Tıpa Stoper * 30 Adet Zipper Soket


Perdekit 100 Metre + Zipper Soket ve Stoper Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!