Kapat

Perfect Tortilla Kalıp (4 Adet)


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Perfect Tortilla Kalıp (4 Adet) 5 Dakika İçinde Hazır Asla Yapışmaz

Bitenekadarcıların en şık davetlerinin, ailece yenilen yemeklerinin, arkadaş toplantılarının vazgeçilmez yiyeceği olacak tortilla kaplarını 5 dakika içinde hazırlayabilmek için Perfect Tortilla Kalıp (4 Adet).

Şık restoranlarda şekilli hamur tabaklarda sunulan yemekler her zaman göz kamaştırır. İçindeki sıradan bir yemek de olsa, bu şık sunum sayesinde önümüze gelen yemekler bizi etkilemeyi başarır.

Yemeye dahi kıyamadığımız, manzarayı bozmamak için, yemeden önce dakikalarca seyrettiğimiz bu şık hamur tabakları evinizde, dakikalar içinde hazırlamak ister misiniz?

İster kendiniz yaptığınız, isterseniz dışarıdan satın aldığınız tortilla ekmeklerini Perfect Tortilla Kapları'nın içine yerleştirin. Fırında sadece 5 dakika pişirerek, misafirlerinizin yemeye doyamayacağı servis tabaklarınızı hazır edebilirsiniz.

Kızartılmadığı, sadece fırınlandığı için sağlığınız için de faydalı olan tortilla kaplarını yemeye doyamayacaksınız.

Kahvaltılarda, çay saatlerinde, akşam yemeklerinde, kısacası her öğünde hazırlayabileceğiniz tortilla kapları yemek sunumlarınıza farklılık katacak.

İster tek başına, isterseniz içine salata veya et yemekleri koyarak servis edebileceğiniz tortilla tabaklarının içeriğini neyle dolduracağınız sizin yaratıcılığınızla sınırlı!

Üstelik yağ kullanmanıza da gerek yok. Perfect Tortilla Kapları asla yapışmaz ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Size düşen lezzetli tortilla kaplarının keyfini çıkarmak.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Perfect Tortilla" gönderilecektir.kalıp perfect tortilla kalıp (4 adet)


Perfect Tortilla Kalıp (4 Adet) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!