Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

PETEKNEM (2 Adet)


Piyasa Fiyatı :
16.00 TL

% 63 İNDİRİM

Fiyat :
5.90 TL


Peteknem Odanızın Nemini Koruyun Petek Üstü Oda Nemlendirici Her Tür Peteğe Uyar Türk Tasarımı ve Malı

Bitenekadarcılar kış hastalıklarının artmasına ve daha ağır seyretmesine yolaçan hava kurumasına karşı en pratik ve ekonomik olarak tedbir alabilsinler diye Peteknem (Petek Üstü Oda Nemlendirici )!

Kaloriferli evlerin ortak sorunu olan hava kuramasına karşı etkin çözüm Kalorifer Petek üzeri Nemlendirici!

Bir Türk tasarımcısı sayesinde özel olarak yüksek kalitede tasarlanan peteknem benzeri basit ürünlerden çok daha kullanışlı ve işlevsel!

Üstelik su konulan hazneye, ısının en hızlı ve dengeli bir biçimde ulaşmasını sağlamak için tasarlanmış metal iletkenler ısıyı doğrudan temas ettikleri peteklerden suya iletiyorlar!

Üstelik hemen hemen bilinen tüm peteklerle uyumlu!

Astım ve benzeri hastalar ve çocuk odaları için özellikle önerilebilecek bir ürün!

Kalorifer petekleri oda içerisindeki nemi kurutur. PETEKNEM peteğinizin sıcaklığıyla içersindeki suyu buharlaştırarak evinizdeki nemi dengede tutar. Sağlıklı bir ortam yaratır.

Ürün altında bulunan ve su ile de temas eden paslanmaz metal tablalar, peteknem içerisindeki suyun daha hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. Ayrıca Peteknem altındaki hareketli çentik sayesinde, farklı aralıklardaki peteklerde de sağlam durmasını sağlar.

Peteknem (Petek Üstü Oda Nemlendirici ), Doğal gaz veya katı yakıtla ısınması sağlanan bina ve kapalı alanlarda ısınmayla havadaki nem oranının düşmesini önlemek ve odanın nem dengesini sağlamak amacıyla, kaloriferler üzerine yerleştirdiğimiz iletkenliği yüksek, özel buharlaştırıcı su hazneleridir. Ana işlevi, oda sıcaklığının artmasına oranla havayı sağlıklı bir şekilde nemlendirmektir. Ham maddesinde, Alüminyum ve plastik kullanılmış olup, ileri teknoloji ile imal edilen bir üründür.

Malzeme : Sert ABS Plastikten Üretilmiştir.

Ölçüler : 18 x 8 x 2.6 cm

1  Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Set (2 Adet) PETEKNEM gönderilecektir.nemlendirici peteknem oda nemlendirici kalorifer üstü nemlendirici


PETEKNEM (2 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (40)
Mükemmel (14)
64 %
Çok İyi (6)
27 %
İyi (2)
9 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
17 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay Pratik ve kullanışlı biraz daha büyük olsa dahada güzel olurdu.
3 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay gerçekten güzel bir tasarım,beğenerek kullanıyoruz.tek kusuru haznesinin su alım kapasitesi biraz daha geniş olabilirdi.
39 sipariş | 56 yorum | Yorum Detay ++++
2 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Iyi kullanışlı
48 sipariş | 42 yorum | Yorum Detay müthiş