Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

PHILIPS 1+1 Akıllı Ses Çözümü


Fiyat :
14.90 TL


PHILIPS SPA1210 Akıllı Ses Çözümü!

Bitenekadarcılar için basit ama çok şık ve kaliteli bir masa üstü ses çözümü, hem laptoplar hem masaüstü bilgisayarlar hem de diğer görüntü ve ses sistemeleri için.
   
Üretici Kataloğ Linki:

Akıllı Ses Çözümü

SPA1210 hoparlörleri, bütün multimedya donanımınızdan müziği paylaşmanın ve müziğin keyfini çıkarmanın harika bir yoludur. Kolay bağlanır, mükemmel görünür ve böyle bir kompakt muhafazadan beklemeyeceğiniz düzeyde derin bir bas sesine sahiptir.

Özellikler :
MP3, PC, TV, CD, vb. için mükemmel
Hoparlörlerinizi tüm sistemlerinize bağlayın. MP3 çalar, PC, TV, CD, DVD ve tüm multimedya ürünlerinizi dinlemenin mükemmel yolu.
Daha derin ve zengin bas tonları için bas kuvvetlendirme teknolojisi
Benzersiz tasarımı sayesinde boyutundan beklenmeyecek kadar derin ve zengin bas tonları.
 
Teknik spesifikasyonlar:

 
Veri için ses girişi
Stereo Ses (3,5 mm jak) 1x
Kablo uzunluğu
1,2 m
Konektör
3,5 mm stereo
Güç
AC 220V 50 Hz

 
 
Güç açık gösterimi
Var

 
 
Uydu hoparlör sürücüleri
2"

 
 
Güç LED göstergesi
Yeşil

 
 
Uydu sayısı
2
3,5 mm stereo hat kablosu
Sabit
Hızlı kurulum kılavuzu
Var

 
 
Yükseklik
19 cm
Genişlik
16 cm
Derinlik
11 cm
Net ağırlık
0,62 kg
Brüt ağırlık
0,72 kg
Dara ağırlığı
0,1 kg
EAN
87 12581 36660 5
Type of shelf placement
Döşeme
Birlikte verilen ürün sayısı
1
Ambalaj türü
Karton

 
 
Derinlik
8,4 cm
Yükseklik
18 cm
Ağırlık
0,72 kg
Genişlik
10 cm

 
 
Bas geliştirme
Analog Bas Kuvvetlendirme, Bas refleks
Frekans tepkisi
270-10 000 Hz
Müzik Gücü
2 W
Çıkış gücü (RMS)
2 x 0,5W
Ses seviyesi kontrolü
Analog Ses Seviyesi Kontrolü
Kablolar
Sabit Kablolar

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Ürün sevkiyatı 08 Nisan 2008  Salı günü yapılacaktır.  

 PHILIPS 1+1 Akıllı Ses Çözümü Yorumları Tüm Yorumlar (31)
5 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Gerçeğe davet Arkadaşlar şimdiye kadara 3 kere alışveriş yaptım nisan paketi 3. alışverişimdi fener bozuk çıktı. mail attım üzüntülerini bildirip yenisini yollayacaklarını söylediler. tşk ediyorum. şimdiye kadar hiç bir ürün yorum yazmadım. Arkadaşların Nisan paketi için yazdıklarını yadırgadığım için bunu yazmaya gerek gördüm. Bence fiyat olarak durumu kurtaran ürünlerdi. 20 ytl kargo dahil beklentilerinizi okuduğumda hayrete düştüm :)) BK ya hayır müessesi gözüyle bakanlar var aramızda sanırım. işin gerçeği 2 gün ne çıkacak acaba paketten heyecanına bile para verilir. sonrasında boş çıksada :))) bütün yorumları okuduğumda şimdiye kadar kimseyi mağdur etmediğini gördüm BK yı . Hatta bir yorumda BK nın 2 adet kalem pil için kargo çıkarttığını okudum hayrete düştüm. Biraz elimizdekinin kıymetini bilelim . Bütün fırsat siteleri içinde en iyi olan BK şüphesiz aksini iddia eden ispatlasın. BEN ALIŞVERİŞE DEVAM EDECEĞİM ISRARLA Herkese sevgiler
4 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Bir Nisan harbiden şaka gibi oldu ama ürünler değil burasıı
50 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay 1 Nisan ? 1 Nisan kutu içeriğinin bende tam anlamı ile hüsran olduğunu belirtmek istiyorum. Lütfen firmayı savunan ve ne bekliyordunuz diyen arkadaşlar şu heryerde mutlaka olan 1 YTL'ye eşya satan yerleri gezin, artık Migrosda bile var 1 YTL reyonu oraya bir bakın ondan sonra buraya ne bekliyordunuz ki yazın. Birde şu başka sitenin adamısın karşı şirket seni tutmuş olayından bence vazgeçelim çünkü belirgin bir memnuniyetsizlik var ve bunun eleştiri olarak yazılması kadar doğal bir şey yok yani bir insan memnun değilse memnun değilim demek için başka bir şirket adına çalışmasına gerek yoktur (fakat bir kullanıcı memnun olmadığını belirttiğinde agrasif bir şekilde atak yapıp firmayı korumaya geçmek bende şüphe oluşturmaya başladı ) Bu arada firmaya hakaret içeren bir şey yazılırsa zaten bu konuda firma yetkilileri yasal yollara başvurcaktır.

Son kısım firma yetkililerine tüm arkadaşlarım rezil olmamak için kutu içeriğini övmeme rağmen ;) kendileri gördüklerinde benim tavsiyem ile ekledikleri sıkkullanılanlarından sizi çıkardılar. Ben yine buralarda olucam (hatalı kargo ücretlerini iade işlemindeki dürüst tutumunuz için) umarım bir telafi yolunu bulursunuz.
2 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay 1 Nisan Paketi 1 Nisan Paketi ups kargosunun gevşekliği dolayısıyla elime bir gün geç ulaştı.Hatta diğer günü bile akşamı beklememek için ürünü gidip elden aldım.Pakete gelecek olursak bence pakette çok güzel ürünler var.Olumsuz yorum yazan arkadaşlara katılmıyorum bir arkadaş eminönünden falan bahsetmiş kardeşim herkes sizin gibi istanbulda oturmuyor.20 ytlye daha ne bekliyordunuz anlayamadım.El feneride , Ac/Dc converterde , cd kabıda , kulaklığıda , Çantasıda çok güzel tek begenmediğim ürünü kilit o da çok önemli değil.
Kısacası teşekkürler bitenekadar..
22 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay az aklınızı kullanın o klide 5 ytl artı kdv dien arkadaş ayıptır günahtır 2 parmağımla kırdım be fenere 7.5 ytl dien de aynı kişi ona da ayıptır devamlı internetten alışverişle sapıttın galib bi 1 milyonculara fln git 2 ytlye 6 ledlisi var babalar gibi markaya takıcaksan bi düşün ömürlükmü o sence çantayı da case logic aldım bedavaya mrk etmeyin bi makine alırsanız ona uyacak kadar ufak anca yuh yani tüm makinelerde 2.5 " ekran var ekran anca sığar asıl sorun biz içini görmeden aldık ne yapsalar haklılar tamam ama biz biraz eh adamlara helal olsun güvendik ii ettik demek istioduk olmadı bunlar piyasada 15ytlen fazla dien varsa internti bırakıp dükkanlara baksınlar 2 adım atıp istanbulda yaşıyorum toplarım eminönüden hemde çıkıp pazarlık yapsam hepsinde 500 tane fln alcam die anında çekerler fiyatı yarıya biraz düşünün adamlar toptan alıolar bi iskontada beraberinde gelio tek amaç para indirmekti o da oldu helal başka da bişiy demiorum