Kapat

Pilli Saç Dip Masaj Aleti


Piyasa Fiyatı :
26,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Pilli Saç Dip Masaj Aleti Saç Dökülmelerini Önler ve Güçlü Saçlara Sahip Olmanızı Sağlar Banyoda Yaparken De Kullanabilirsiniz

Bitenekadarcılar saçlarınızın sağlığı sizin için önemliyse, her zaman sağlıklı, gür ve canlı saçlara sahip olabilin diye Pilli Saç Dip Masaj Aleti.

Saçların sağlığı, saç derisinin sağlıklı olmasıyla başlar. Sağlıklı saç derisinin hava alabilmesi, temiz olması ve kan dolaşımının hızlı olması gerekir. Bu nedenle saç derisine yapılan masaj, saç derisinin, dolayısıyla saçların sağlıklı olmasını sağlar.

Özellikle banyoda saçlarımızı yıkarken saç derimize parmak uçlarımızla yaptığımız masaj, saçlarımızın sağlıklı uzamasında etkilidir.

Saçlarınıza masaj yapmanın çok daha konforlu ve pratik bir yöntemi Pilli Saç Dip Masaj Aleti.

Saç Masaj Aleti 2 adet ince kalem pille çalışır, yumuşak dişleri sayesinde ister banyoda, ister dışarda kullanabileceğiniz harika bir ürün.

Titreşimli yapısı ve yumuşak dişleri sayesinde saç derinize etkili bir masaj yaparken, saç köklerinizi uyaracak ve kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlayacak.

Saç dökülmelerini önlerken, saçlarınızın çok daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayacak Saç Masaj Aleti, sizi hayalinizdeki saçlara kavuşturacak.

Pilli Saç Dip Masaj Aleti Renk:

  • Karışık renklerde gönderilecektir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Pilli Saç Dip Masaj Aleti" gönderilecektir.masaj aleti pilli saç dip masaj aleti saç masaj aleti


Pilli Saç Dip Masaj Aleti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!