Kapat

Pin Art 3 Boyutlu Tablo: Retro Renkli Çivi Sanatı


Piyasa Fiyatı :
34,90 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
23,90 TL


3D olarak heykel ve istediğiniz her türlü nesnenin şeklini oluşturabileceğiniz, hayal gücünüzü zorlayarak eğlenceli zaman geçirebileceğiniz Pin Art 3 Boyutlu Tablo: Retro Renkli Çivi Sanatı.

Hayal gücünüzü zorlayarak eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için tasarlanmış, zekasal gelişimi arttırıcı yönde ufak-büyük herkesin zevkli dakikalar geçireceği Pin Art 3 Boyutlu Tablo: Retro Renkli Çivi Sanatı.

Benzersiz bir ürün olan retro çivi sanatı ile eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız.

Plastik ve zarar vermeyen çivilerden oluşan 3D çivi tablo ile oluşturabileceğiniz 3 boyutlu şekiller ile şaheserler yaratabilirsiniz.

Elinizi, yüzünüzü veya dilediğiniz herhangi bir nesneyi oluşturmak istediğiniz şekle göre 3 boyutlu çivi tablo üzerinde arka kısmına bastırın ve mükemmel görüntüye şahit olun :)

Çivili tablo modelini sınırsız kullanabilirsiniz.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız pin art 3D tablo ile saniyeler içerisinde 3 boyutlu heykeller oluşturabilirsiniz.

3 boyutlu görüntüler oluşturabileceğiniz tabla 2332 çividen oluşmaktadır.

8 yaş ve üzeri için uygundur.

Göze hoş gelen birbirinden farklı renkler mevcuttur.

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Pin Art 3 Boyutlu Tablo Ölçüsü:

  • 13 x 18 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Pin Art 3 Boyutlu Tablo: Retro Renkli Çivi Sanatı " gönderilecektir.retro çivi sanatı çivi sanatı 3d şekil pin art 3 boyutlu tablo


Pin Art 3 Boyutlu Tablo: Retro Renkli Çivi Sanatı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!