Kapat
Sevgililer günü için benzersiz çok özel hediye! Almasanız da Videolarını İzleyin! Bakterilere, virüslere, toza ve soğuğa karşı sizi korur Çok Şık MODELLER! Adult & Junior & Baby Polar Buff!!!

ÇOK YOĞUN TALEP VE BEĞENİ ÜZERİNE!   (MODELLERDE STOKLAR SINIRLIDIR!)

POLAR BUFF!!!

Adult Polar Buff!!! 
Adult  Kukuxumusu Polar Buff!!! 
Baby Polar Buff!!! 
Junior Polar Buff!!! 

Ürün Videosu:


Bakın Buff ile neler yapılabiliyor

Üstelik aynı anda hem yetişkinler, hem çocuklar, hem de bebekler için olan modellerini de alabilme özgürlüğü!!

Bebek Polar Buff 0-5 Yaş arası / Junior Polar Buff 5-15 Yaş / Yetişkin Polar Buff +15 Yaş 

"BAY & BAYAN" HERKES İÇİN EN MÜKEMMEL BİR SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ!                                                                 

Dünyada polar kumaşı mucidi olan Malden Mills firması tarafından üretilen Polartec serisi kumaşlar, benzeri polar kumaşlara göre çok üstün özellikler gösterirler. Ağırlığına oranla gösterdiği ısı yalıtım özellikleri oldukça fazladır. Sadece Madlen Mills firmasının yapabildiği özel şardonlama tekniği sayesinde Islandığında da ısı yalıtım özelliklerini devam ettirebilen Polartec; kısa sürede kurur ve ıslandığında ağırlığının %1’i oranında su tutar.

Bitenekadarcılar için, kar maskesi, atkı, şapka, alın bandı, fular, balaklava, güneş-rüzgar yada toz maskesi, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı, bileklil, bere  VE ..... olarak kullanabilecekleri BENZERSİZ bir ürün!

Üstelik dikişsiz özel mikrofiber kumaş yazın serin, kışın sıcak tutar!

Kayak yapmayı, motosiklet kullannmayı ve yaşamayı sevenler için!

 

Buff® nedir?

Multi fonksiyonel Buff® ürünleri çok farklı kullanımları olan giyimler gibi, iyi bir performans ürünüdür. Buff®''ı yüksek düzeyde konfor, koruma, doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde giyebilirsiniz.

Neden Buff® kullanmalıyız?

Buff®'ı giydiğinizde sürekli rahat hissetmenizi sağlar; soğuk havaya, güneşe, rüzgâra ve değişen dış mekâna göre oranı çok hızlı bir şekilde artabilen havadaki tozlara karşı sizi korur. Performans giyimlerinin yüksek kalitedeki bir parçası olarak Buff®, outdoor ekipmanlarına mükemmel bir artı sağlamaktadır.  Çok sayıda tasarım ve renk seçeneğiyle Buff® aynı zamanda tarz yaratmanın mükemmel bir yoludur.

Buff® giymenin kaç farklı yolu var?
           
Original Buff®'ın en az 12 farklı giyim yöntemi vardır. En çok tercih edilen kullanımları; atkı, şapka, alın bandı, fular, balaklava, güneş-rüzgar yada toz maskesi, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı ve bere dir.

Kimler Buff®' a ihtiyaç duyar?

Herkes! Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı zayıf olan herkes, mesela; bebekler, çocuklar, gençler ve yaşlılar..
Farklı açık alan ve kapalı alan sporları yapan sporcular, kanser hastaları, saç dökülme hastalığı Alopesi’den korunmak isteyenler, Everest dağına tırmanan sporcular (IMAX Everest filmini izleyiniz), dalgıçlar, Jim Lee gibi kayak efsaneleri, dünya bisiklet şampiyonu Laurent Brochard, Brezilya’nın futbol yıldızı Ronaldo, motosiklet maceraları devam eden Ewan MacGregor ve Charley Boorman, uluslar arası atlet ve yazar Sally Edwards, Buff®‘ı her gün giyenlerin listesi bu şekilde uzar gider.

Buff®’ın ölçüleri nedir?

Original Buff®‘ın boyutları, düz bir zemine serildiğinde 50 x 24.5 cm. ağırlığı ise 50 g. dan daha az. Original Buff®’ı katladığınızda rahatlıkla cebinize sığacak ve her an kullanımız için hazır durumda olacaktır. Junior Buff® 7-12 yaş arası çocuklar içindir. Baby Buff® ise adından da anlaşılacağı gibi bebeklere özel bir Buff®’dır.

Buff® hangi kumaştan yapılmaktadır?

Standart Buff® (Original Buff®, Junior Buff®, Baby Buff®, National Geographic, Kukuxumusu Buff®):
Rüzgâr geçirmez, nefes alabilen ve koku önleyen 0 polyester mikro fiberden üretilmektedir. Yıkandığında rengi solmaz, çok kısa zamanda kurur ve elastikiyetini kaybetmez.

High UV Protection Buff®, Visor Buff® ve Visor Buff® Evo 2:

Bu ürünlerin yapımında Coolmax Extreme kullanılmaktadır.  Bu 4 kanallı lift bir aktarım sistemi oluşturur, vücutta oluşan teri aynı anda kumaşın dış yüzeyine atarak Buff®’ın hızlı bir şekilde kurumasını sağlar. Coolmax bu işlemi diğer tüm kumaşlardan çok daha hızlı yapmaktadır ve böylece vücut sıcaklığının sabit kalmasında etkili olur. Visor Buff®’da ve Visor Buff® Evo 2’de aynı zamanda 7cm. uzunluğunda bir şapka siperi dikişsiz olarak Coolmax Extreme’ye eklenmiştir.

Polar ve Junior Polar Buff®:

Orginal Buff®’ın dikişsiz polyester mikro fiberi ile klasik polartec 100 özel polar kumaşı birleştirilir. Bu da boru şeklindeki Buff®’ın boyunun 15 cm daha uzamasına neden olmuştur.

Combi Buff®’ın belirleyici özellikleri ise klasik Polartec 100 kumaşının çevresinin sıkıştırma şeridi ve güçlü micro fiber ile çevrilmiş olmasıdır.

Polar Buff®, Thermal pro ve Combi Buff® Thermal Pro’da, kıvrımlı ve çok az tüylenme yapan yumuşak High Lift Polartec Thermal Pro kumaş kullanılmaktadır. Bu da klasik Polartec 100 kumaşından iki kat daha fazla ısınma sağlamakta ve sıradan polar kumaşa oranla %30 daha fazla dayanıklılık sağlamaktadır.  Bu kumaş ısı kaybını minimuma indirerek hızlı kurumaktadır.

Cyclone Buff®, windstopper kumaş içeren Original Buff®’ta kullanılan polyester micro fibre’den çift katman kullanılmakta ve vücuda uyumunu arttırmak için elastik kısım bulunmaktadır.

Typhoon Buff®; Gore Windstopper Polartec kumaş içermektedir.  Elastik kısım mükemmel bir konfor ve uyum sağlamakta, gerdirme ipleri ise Buff®’ın boyunluktan bereye geçişine imkân vermektedir.

Buff® ’ı makinede yıkayabilir miyim?

Evet. Hatta kısa durulama ve az miktarda sabun kullanılması daha çevreci ve uygun olacaktır. Gerekli olan yalnızca bunlar. Buff®’ı açık alanda astığınızda birkaç dakika içerisinde kuruyacaktır.

Polygiene nedir?

Bir Buff® ürünü teninizi ısıttığında, cilt terlemeye başlayacaktır. Bu da kumaşta bakterilerin oluşmasına elverişli bir ortam yaratmaktadır. Ter, tek başına koku oluşturmaz ortamda yayılmış olan bazı bakteriler kokuya sebep olur. Bu nedenle kokunun oluşumunu engellemek için, kokuya neden olan bu bakterilerin oluşmasını engellemeliyiz. Polygiene, uzun süre kalıcı bir doğal anti-bakteriyel etkisi olan gümüş iyonlarının kumaşa uygulanmasıdır. Polygiene’nin içindeki gümüş iyonları kumaşta bakteri oluşumunu engeller, bu da koku oluşumunun temel sebebini ortadan kaldırır ve hijyen sağlar.

Buff® nerede üretiliyor?

Buff® multi fonksiyonlu giyim, İspanya Barcelona’da üretime uygun özel olarak tasarlanmış fabrikada üretilmektedir. Her yıl dünya genelinde milyonlarca Buff® satılmaktadır.

Buff® ile yapamayacağınız bir şey var mı?

Güzel soru! Buff® bandana, güneş koruyucu, termal eşarp, atkı, bere, kar maskesi, alın bandı, saç bandı, taç, toka, bileklik, kask koruyucu, fular yada tozdan korunmak için kullanabilirsiniz. Başlık olarak kullanmadığınızda, Original Buff®’ı el veya ayak bilekliği olarak da kol ve bacak ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

Buff® ismi nereden gelmektedir?

Buff® markası, İspanyolcada atkı anlamına gelen “bufanda” kelimesinden türetilmiştir.

Buff®’ın amblemi neyi ifade etmektedir?

Buff®’ın logosu, ürünün ana temasını vermekte olan sadelik ve çok yönlülüğü ifade etmektedir - Daire tüm Buff®‘ların boru şeklindeki formunu ifade etmektedir, Oklar işlevselliği sembolize etmektedir: aynı giyimi birçok farklı şekilde kullanabilmektesiniz, bir çok defa.

Dikişsiz kumaşı nasıl yaratıyorsunuz?

Buff®, dikiş izleriyle tahrip etmeden esnek tüp biçimindeki kumaşın elde edildiği benzersiz patentli örme yöntemiyle üretilmektedir. Bu yöntem aynı zamanda kumaşın yıpranmadan veya aşınmadan kalıbını korumasını sağlamakta ve ürüne inanılmaz bir dayanıklılık kazandırmaktadır.

Grafikler Buff® üzerine nasıl eklenebiliyor?

Grafikler Buff® üzerine genellikle özel bir baskı yöntemiyle eklenmekte. Bunun anlamı, baskı asla (yumuşaklığı dahil) kumaşın polyester micro fiber özelliğini değiştirmezken renklerde asla kumaş üzerinde dökülme yada solma yapmaz.  

 

DİKKAT: Tüm ürünler UNISEX olup, ürün özel kullanım kılavuzu işlevi de gören karton ambalaja sarılı olarak gelmektedir. Karton bayan yada erkek kafası görünümünde olup ürünün bayanlar ya da erkekler için olması ile ilgli değildir.   

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Bu ürün kargoya 06 Şubat 2009 Cuma günü verilecektir.
 

 24 ARALIK 2008 TARİHLİ ORIJINAL BUFF YORUMLARINDAN:

 

4-10 iş bitirmiş BuenaVista
Üyelik : 06.07.2007
Bitirdiği İşler : 4-10 arası
Yorum : 52
 
arda ve volkan 24.12.2008 12:55:43
 
futbolcuların boynuna taktıkları nesne bu. çok popüler ve orinalmiş gerçekten. survivorcılar da bunu takarlarmış program boyunca.

 

4-10 iş bitirmiş phryne
Üyelik : 19.01.2008
Bitirdiği İşler : 4-10 arası
Yorum : 27
 
oyh 24.12.2008 12:58:56
 
şahane şahane...
muhteşem bir ürün. iki yüzü baskılı değil, evet. ama balaklava olarak kullanıldığında, ağız kapamayı iki kat olarak yapınca sıkıntı olmuyor, gene baskılı yer üste geliyor, üstelik iki kat olunca daha iyi ısıtıyor.

ısıtmıyor gerçi, sadece üşümeyi önlüyor. bandana, saç bandı v.s. olarak takınca sıkmıyor kafayı, rahat oluyor. yeri geliyor bereye dönüyor, yeri geliyor hemen saçları toplayan toka oluveriyor.

bk'dan aldım, geldiğinden beri de hiç yanımdan ayırmadım...

tavsiye ederim =)

african tales'de gözüm kaldı ama param yok =( gene verirsin di mi bk, bir ay kadar sonra?!!

 

1 iş bitirmiş e-smile
Üyelik : 24.12.2008
Bitirdiği İşler : 1
Yorum : 2
 
Kaçırmam!!! 24.12.2008 13:17:49
 
Mail gelir gelmez üye oldum ve aldım bi african tales, darısı phryne arkadaşımızın başına :)
Bu arada geçen sene londra'dan almıştım, 16 pound'du! kuzenim ispanya'dan aldı 16 euro idi, yanılmıyorsam en ucuz türkiyede satılıyor ve 29 ytl (ykm de görmüştüm) ..
Bu arada geçenlerde köprüde bi olaya şahit oldum, gülmekten yerlere yattık eşimle! motorlu kurye bi arkadaş kgs için yardım istiyordu diğer araçlardan, kimseden kart alamayınca boynunda takılı olan buff'u çıkardı ve plakaya taktı! yurdum insanı ne yaratıcı yahu!!

 

11-25 iş bitirmiş AmaruLA
Üyelik : 23.08.2007
Bitirdiği İşler : 11-25 arası
Yorum : 60
 
iyi fırsat 24.12.2008 13:42:39
 
yılbaşı hediyesini son gün son saat alanlardanımdır. Ama her nedense her sene göz göre göre o kazığı yediğim içinde kendimden utanırım.
Alışveriş merkezlerinde son gün sebebi ile herkeste öyle bir alışveriş çılgınlığı yaşanırki, bile bile yiyeceğiniz kazığa rağmen "neyse alayımda bitsin bu iş" dersiniz. (şahsen ben öyle derim- kişisel görüşüm)

İşte bu yüzden, o kazığı yememek adına, çok orjinal farklı bir hediye olması adına ve fiyatına bakarak çok iyi fırsat olduğunu düşünüyorum.

 

4-10 iş bitirmiş kirimlikurt
Üyelik : 01.12.2007
Bitirdiği İşler : 4-10 arası
Yorum : 3
 
Fırsatı kaçırmayın 24.12.2008 17:33:30
 
Olumlu yorum yazan arkadaşlar çoğunlukta,bende arkadaşlara katılıyorum.Doğa sporları ile uğraşıyorum sürekli kullanacağıma eminim.Arkadaşlarım kullanıyor ve de çok memnunlar.Bende YKM 'den 29 ytl 'ye almayı düşünürken BK da bittiğini gördüm.Sabrettim bekledim, tekrar verdikleri için teşekkür ediyorum BK'a.3 tane aldım bu arada neredeyse biri bedavaya geldi.Bu özel ürünü bilmeyen arkadaşlar için sesleniyorum Fırsatı Kaçırmayın.

 

4-10 iş bitirmiş ExisTeeN
Üyelik : 10.06.2008
Bitirdiği İşler : 4-10 arası
Yorum : 1
 
Beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 24.12.2008 21:40:04
 
Merhabalar;

Önceki verilişinde farklı desenlerden kombine olmak suretiyle 5 adet sipariş vermiştim. Bunlardan birini kız arkadaşıma hediye etmiştim(bknz:rotko modeli. İlk başlarda "bu ne böyle, nerden buluosun böle acayip şeyleri" diye bir yorumla karşılaşsamda zaman geçtikçe farklı şekillerde hergün kullandığını gözlemledim. Genç bk'cı arkadaşlara duyurulur. Hazır yılbaşı da yaklaşmışken uygun ve çok yönlü bir hediye arıyorsanız tavsiyemdir.

Saygılarımla

 

 

 

 Yetişkin Adrenalin / Chalkboard
Yetişkin Bayona / Brunello
Yetişkin Black / Black
Yetişkin Camuflaje 2 / Military
Yetişkin Cashmere Negro / Black
Yetişkin Cashmere Red / Red
Yetişkin Cobalt / After Midnight
Yetişkin Fun Fun / Black
Yetişkin Gangi Graphite / Black
Yetişkin Goflak / Black
Yetişkin Graphite / Chalkboard
Yetişkin Graphite / Slate
Yetişkin Heiberk / Eclipse
Yetişkin Kashfly Cru / Cru
Yetişkin Logo / Black
Yetişkin Logo Ethnic / Military
Yetişkin Muertos / Black
Yetişkin Salamandra Blue / Eclipse
Yetişkin Tarma / Chalkboard
Yetişkin Volcan / Black
Yetişkin Xian / Black
Yetişkin Zac Logo / Black
Kukuxumusu Yetişkin Monster / Chalkboard
Kukuxumusu Yetişkin Piojas / Red
Kukuxumusu Yetişkin Positions / Black
Baby Lion-Tiger /Red
Baby Rabbits / Cru
Baby Twins Cel/ Icicle
Junior Tribal Logo/ Black
Junior Disco Neig Jr./ After Midnight
Junior Burn Jr. / Black


Polar Buff (14 Şubat Özel) (Yetişkin - Çocuk - Bebek) Yorumları Tüm Yorumlar (24)
122 sipariş | 29 yorum | Yorum Detay Ürün iade alınması Satın aldığım ürünü koşulsuz şartsız ve adesime kargo görevlisi göndererek teslim alıp paramı yollayan Bitenekadar yetkilileri uygulamış olduğunuz bu yöntemi dev şirketler bile henüz yapamamakta, tüketici memnuniyetini bu kadar düşünmüş olmanız size olan güvenimi sonsuz artırdı. Tüm çevreme internet alışverişlerinde sizi tavsiye ediyorum.
Saygılar

Erkan

16 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay :) Katılmamak eldedeğil geçen sefer sarı kırmızı ateşlisi dahil 4 tane almıştım..
GÖZTEPEli buff olsa ne güzel olurdu ama...
50 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay polartec kısmı çok sıcak tutacak Fiyat güzel,ürün güzel.Fakat daha sonra daha güzel modellerinide vereceklermi ?
Almak istiyorum ama başka modellerde var ise onları görmek isterim.Bekleyeyim ve ikinci sefer daha çeşitli ürün seçeneğini bekleyeyim.Tekrar verip vermeme riskinide göze alayım.Daha önce normal olandan aldım dragon modelinden ve iki modelden daha kendime aldığım dragon modeli hafif tüylendi ama genede memnunum hiç boynumdan çıkmıyor.Diğerlerinin tüylenmemeside iyi oldu başkası için almıştım.Polar olanındanda memnun kalacağıma eminim zaten özel olarak üretilmiş olan polartec marka bir bere almaya kalksanız o bile kendi başına 15 tlden başlıyor.
34 sipariş | 26 yorum | Yorum Detay lütfenn yetkililere seslenmek istiyorum :D geçen gün vermiş olduğunuz panda v.b. hayvancıklar vardı ya ışıklı lütfen onlardan yine satışa koyun. teşekkürler. 14 şubattan önce olmasını önemle rica ediyorum :)
0 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay nihayet plarlısı geldiii!!! e nihayet buff'ın polarlısı da geldi. zaten buff süpper kullanışlı bir olaydı valla polarlısının olması da ayrıca güzel oldu. ben bi tane yurtdışından almıştım, neyse ki iyice parçalanmadan burda da satılmaya başlamış.
şunların bir de taraftarlısı çıksa da maçlarda da taksak :)