Kapat

Portatif 12li Ayakkabı Çantası


Fiyat :
10,90 TL


12 ayakkabı gözü Ayakkabılıkta pratik çözüm. 68 cm x 55 cm

Bitenekadacılar ayakkabılarını daha derli toplu saklayabilsin ve onları her türlü dış etkenlerden koruyarak her zaman kolaylıkla erişebilsinler diye portatif 12 li Ayakkabı Saklama Çantası!

12 çift ayakkabı kapasitesi.

Ayakkabılarınızın daha düzenli ve minimal bir yer kaplamasını sağlayarak optimum yer tasarrufu sağlar.

Çanta şeklinde görünümü, hava alan kumaş yapısı ve üstü şeffaf plastik fermuarlı kapağıyla dolabınızda, yatağınızın altında kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayakkabılıkta pratik çözüm. 

Ürün Özellikleri:
Toplam 12 gözü sayesinde 12 çift ayakkabı almaktadır.
Fermuarlı şeffaf kapak bölümü ve hava alabilen dokusu sayesinde ayakkabıların koku yapmasına engel olur.
Yan yüzeylerde bulunduğu yerden kolayca çekmenizi sağlayan kulp

Ürün Ölçüleri :
65 cm x 47 cm x 21 cm
6 x 2  12 Ayakkabı Gözü

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 3
Bu ürün kargoya 15 Haziran 2010 Salı günü verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Portatif 12li Ayakkabı Çantası Yorumları Tüm Yorumlar (10)
8 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay bilgi üründen sipariş verdim.gelince kullanışlımı yazarım..
82 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay zahmet çekmeyi istiyorsanız alabilirsiniz... Ben bundan önceki satışta 3 tane birden almıştım... fakat hiç düşündüğüm gibi çıkmadı... bir kere bölümlerin arası açık elinize aldığınızda bütün babetler birbirinin içine giriyor... kaldırmaya çalıştığınızda da hiç bir yerinden tutamıyorsunuz yine birbirinin içine giriyor...

Ama ben kullana bilmek için şunu yaptım... evdeki dikiş makinem ile bölümlerin arasını diktim... arkasına da bir kumaş dikip içine en sert mukavvayı koydum olayı çözdüm... almışsanız kullanamıyorsanız veya alacaksanız ve bu zahmeti çekmek istiyorsanız yine de kullanışlı Ayakkabılık boşaldı... :)))
28 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay @gülçinEMRE +1
6 sipariş | 92 yorum | Yorum Detay işlevi süper fiyatına göre işlevi inanılmaz. kumaş olması esnek yapıyor ama işlevinden birşey kaybetmiyor. 1 tane ayakkabı kutusu alsanız bundan pahalı.
9 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay kullanışlı değil ben daha önce almıştım ama sadece bez olduğu için ve altında sert bir şey olmadığı için kullanışlı değil eğilip bükülüyor...