Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

POST-MODERN GÖRÜNMEZ DUVAR SAATİ!


Fiyat :
23.90 TL


DUVARINIZDA SADECE RAKAMLARI VE AKREP-YELKOVANI GÖRECEKSİNİZ ! ÜSTELİK REGAL GÜVENCESİ VE GARANTİSİ İLE !

DUVARINIZDA SADECE RAKAMLARI VE AKREP-YELKOVANI GÖRECEKSİNİZ !

YENİ YILA özel, mükemmel, Post-Modern Saat hediye ve eviniz için bulunmaz bir aksesuar!

- Ebat: 335 x 40 mm.
- Metal kasa.
- Askıda duran rakamlar, sprey boyalı
- Akar saniyeli makina

Lütfen renk seçiminizi, siparişinizin son aşamasında açıklama alanında belirtiniz. Seçtiğiniz rengin stokta kalmama ihtimaline karşı 2 farklı seçim yapmanızı rica ederiz.

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Ürün kargoya 02 Ocak  2008 Çarşamba günü  verilecektir.POST-MODERN GÖRÜNMEZ DUVAR SAATİ! Yorumları Tüm Yorumlar (12)
2 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Cd çantası Geçmişte verilen bol sayfalı 3-4 parçadan oluşan cd çantası tekrar verilse pek bi güzel olur kanaatimce, tabi beraberinde cüzi miktarda (100 tane kadar) dvd-r ile birlikte.
35 sipariş | 94 yorum | Yorum Detay BRAVO Size Sevgili Bitenekadar (BK) Ekibi
Sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Yeni yıl öncesi satın aldığım "Dinle beni köpekcik" ürününü hediye paketi içinde göndermeniz, sizin farkınızı bir kere daha ortaya koydu. Bu düşünceli davranışınızdan dolayı tüm BK ekibini tebrik ediyor, her birinize tek tek teşekkür ediyor ve iyi yıllar diliyorum.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Kargo Açıklaması Bitenekadar olarak, müşterilerimizin kargo da dahil %100 memnuniyeti ana ilkemizdir.

Kargo firmaları arasında adı geçen firmaların hemen hepsi denenmiş ve genel müşteri memnuniyeti istatistiği ölçülerek, şu anda kullanılan firmada karar kılınmıştır. İleride ortalama müşteri şikayet ve memnuniyetlerinde olabilecek değişmeler hassasiyetle ve ivedilikle değerlendirilecek ve kargo firması seçimi yine o doğrultuda yapılacaktır.

Bitenekadar, kargo fiyatı üzerinde asla kar uygulamamakta (çoğu zaman süvbansiyon yapmakta) ve dikkat edilecek olur ise, aynı kargo fiyatı ile gönderilebilecek maksimum ürün adedini, ürün açıklamalarında belirtmektedir.

Bu her zaman, kargo firmaları tarafindan uygulanan minimum ücret kapsamında, gönderilebilecek maksimin ürün adedi olup, ürün ağırlık ve hacmine dayalı bir formül ile otomatik olarak hesap edilmektedir.

Daha önceden, Bitenekadar, PTT de dahil alternatifleri 1 YTL mertebesinde denemiş, ancak müşterilerimiz genel olarak memnun kalmamıştır.

Yorumlara özel olarak, belirtilen ürün küçük hacimli olduğundan, ürün açıklamalarına dikkat edilecek olur ise, 5 sete kadar alan müşterilerimize aynı kargo fiyatı uygulanmıştır.

Bize olan güveniniz için minnettarız. Yorumlarınız ve eleştirileniz hep titizlikle değerlendirilmekte ve her zaman bizim ana ışığımız ve yol göstericimiz olmaktadır.

İyi yıllar dileriz.

Bitenekadar.com Takımı
31 sipariş | 75 yorum | Yorum Detay eve de gelmedi. ürünü satın alırken yazdım ayrıca eve gelmesin kargodan alıcam diye. kargo fiyatında bir değişmede olmadı ama hadi neyse. bundan öncede ürün aldım buradan en hafifi buydu neredeyse en çok kargo tutarını da buna ödedim.

2 hafta önce başka siteden tam 13 kg. tutarında ve neredeyse bilgisayar kasasının sığacağı büyüklükte koli 15 ytl ye geldi. bu ufacık tefecik kargo 4.5a gelince biraz acayip oldum.

ayrıyetten BK'ya sesleniyorum UPS, Sürat kargo bunları istemiyorum. Yurtiçi veya Aras Kargo ile niye yollayamıyorsunuz?
38 sipariş | 117 yorum | Yorum Detay baska bir kargo magduru ben de baska bir siteden sd micro kart aldim. toplam boyutu neredeyse sifir cm3 ama 5 ytl civari kargo verdim. ulkemizdeki kargo firmalarinin adresten alip adrese teslim etmekten kaynakli oldugunu sandigim bu soruna baska bir cozum bulmalari internet ticaretine katki saglayacaktir. amazon.com da supersaver shipping var 7-10 is gunu beklemeyi goze alir ve 25 dolarin uzeri siparis edersen belese yolluyor.