Kapat

POWER X BALANCE Denge Güç Bilekliği


Fiyat :
14,90 TL


Denge - Güç - Esneklik Orjinal Çift Halogram Yapı

MODELLERDE SINIRLI STOKLAR!!!

Bitenekadarcıların biyo-elektrik frekanslarını etkili bir şekilde tekrar düzenlyerek ve anında tam potansiyel ve hareket kabiliyetini ortaya çıkartacak POWER X BALANCE Denge Güç Bilekliği.

Hologram teknolojisi insanlarda hücresel seviyede bulunan enerji alanlarını pozitif anlamda etkileyen algoritimler ve frekanslar içerir.

Ürününü bedeninize yakın bir yerde ve özellikle merkezi enerji noktalarında taşıdığınızda (eller ve ayaklar gibi) vücudunuzun doğal olarak oluşan biyo-elektrik frekansları ahenkli bir hale gelecektir.

Denge ve Güç Bilekliğinin En Dikkate Değer Sonuçları,

- Ani denge ve güç artışı
- Esneklik ve hareket kabiliyetinde gelişme
- Daha iyi odaklanma ve atiklik
- Hızlı kavrama
- Stres ve tansiyonun azalması
- Hareketsizlik ve isteksizliğin giderilmesi gibi özetlenebilir.

Bilekliği, bilezik ve kolye modellerine ek olarak, hologramları kendinden yapıştırıcılı arka yüzeyleri sayesinde kolaylıkla giysi , kemer, şapka üzerine yada ayakkabı içine yapıştırılarak kullanılabilir.
hologramları, ağrı yaşanan alanlara yapıştırıldığı takdirde akupunktur iğneleri gibi etki göstererek çok kısa bir sürede iyileşme sağlayabilir.Özellikle baş ağrılarında şakağın her iki yanına yapıştırılması durumunda çok etkili olur.

Avrupa ve Amerika’da Yok Satan Mucize Bileklik.

Bilekliğin içindeki Halogram sayesinde size, denge - güç - esneklik kazandırır. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek , statik hale getirir. İllaki bileğinize takmanıza gerek yok. Vücudunuza 1 metre yakında olması yeterli. Dünya da birçok spor dalında ve günlük yaşamda kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıldığı yerler ; denge, güç ve esneklik gerektiren bütün spor branşlarında, motorsiklet sürücüleri, fiziki efor gerektiren iş kollarında , yürüme problemi olan kişilerde (daha dengeli hareket etmesine yardımcı olur) vb…

PEKİ BU HOLOGRAM İÇİNDEKİ MUCİZE ŞEY NEDİR?
Halogram içerisine negatif iyon yüklüdür. Negatif iyon doğada var olan bir elementtir. Yapılan araştırmalar, insanların yeteri kadar, sağlıklı ve vucutlarındaki atıl olan enerjiyi maxsimum seviyede kullanmaları ve daha temiz hava solumaları için, cm3 alanda en az 1500 negatif iyon yoğunluğunun bulunması gerektiğini ortaya çıkarmıştır.
Artan hava kirliliği, ve elektromanyetik cihazların yaydığı zararlı ışın ve sinyaller yüzünden negatif iyonlar büyük şehirlerde yeteri kadar bulunmamaktadır.

Doğadaki negatif iyon yoğunluğuna baktığımızda:
Şelale eteklerinde: 50.000 (-) iyon cm3
Dağlarda : 8.000 (-) iyon cm3
Deniz kıyılarında : 4.000 (-) iyon cm3
Ormanlarda : 3.000 (-) iyon cm3
Şehir Dışında : 1.200 (-) iyon cm3
Şehir İçinde : 200 (-) iyon cm3
Konutlarda : 20 (-) iyon cm3

Avrupa, Amerika ve uzak doğuda insanlar her geçen gün biraz daha, gençleşmek için haftada bir 1-2 saatlik, 3 ya da 4 kür halinde uygulanan ve bedeli her seans için birkaç yüz dolarla ifade edilen negatif iyon kürü yapmaktadırlar.
Bu bileklik sayesinde gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vucut esnekliğinizi , yorulmadan maxsimum seviyede kullanacaksınız ve elektornik cihazların yaydıgı negatif unsanlardan korunup, açık bir bilince sahip olacakasınız.Erken kalkamama probleminiz ortandan tamamen kalkacaktır.

Renk : Siyah

Ölçüler:
Large  : Çap 6.7 cm
Small  : Çap 5.3cm
Medium : Çap  5.8 cmLarge
Small
Medium


POWER X BALANCE Denge Güç Bilekliği Yorumları Tüm Yorumlar (28)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
140 sipariş | 201 yorum | Yorum Detay kaliteli ve kullanışlı bir ürün. tavsiye ederim.
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay mıdyum olmalı harika bir sey ama lutfen yetkılılerden beden olarak getırtmelerını rıca edıyorum orneın benım koluma olmaz bu mıdyum olmalı artık olculer ne olarak gecıyorsa bıleklıklerde yada l beden
93 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Beden Tercihi Beden tercihi ve renk çeşidi olduğunda tarafımdan alınacaktır.
11 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Beden tercihi olacakmı gelen ölçü ve renkler ne olacak.
18 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay beden?? beden tercihi niye yok ya?