Kapat

Prado Ahşap Raflı 4'lü Metal Ayakkabılık
Kaliteli metal aksamı ile uzun yıllar kullanılabilir.

Prado Ahşap Raflı 4'lü Metal Ayakkabılık
Prado 4’lü Yatay Tablalı Metal Ayakkabılık Kapılarınızın önü artık daha düzenli ve temiz olacak.  4 gözlü ahşap üst raflı metal ayakkabılıklar kolay monte edilebilir ve merkezi açılımlıdır.  Kapaklar mıknatıs tutuculu olup kolayca açılıp kapanabilir.  Kaliteli metal aksamı ile uzun yıllar kullanılabilir Ayakkabılığın üzerinde ahşap raf demonte olup istenildiğinde çıkarılıp rafsız da kullanılabilir.
Ürün Ölçüleri Genişlik: 98cm  Derinlik:  15cm Yükseklik: 82cm Rafsız yükseklik:  73cm Raf yüksekliği: 11cm Paket Ebatı:  101x77x20cm Desi: 51 Ağırlık: 17kg Montaj 
Ürünümüz görselde ki gibi kurulu olarak gönderilmektedir. Sadece ahşap rafın montajının yapılması gerekmektedir. Montaj için gerekli olan vidalar paket içerisinde mevcuttur.   Ürünü duvara monte ederek de kullanabilirsiniz. Duvara sabitlemek için gerekli olan 2 adet dübel ve 2 adet vida paket içerisinde mevcuttur. Matkap yardımı ile duvarda açacağınız deliklere dübelleri yerleştirdikten sonra vidalar yardımı ile ayakkabılığa sabitleyebilirsiniz.
Ürünün kargo esnasında hasar görmemesini sağlayan özel panel sandık ile gönderilmektedir.

www.entegrabilisim.com


Prado Ahşap Raflı 4'lü Metal Ayakkabılık Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!