Kapat

Prado Mini Sera: Balkon + Bahçe + Veranda Serası


Piyasa Fiyatı :
89,90 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
69,90 TL


Prado Mini Sera: Balkon + Bahçe + Veranda Serası Bitkileriniz için portatif yaşam alanı. Sökülüp takılabilir özelliği ile istediğiniz alanda rahat bir kullanım sunar.

Bitenekadarcılar; balkon veya bahçenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz portatif yapıda olan ve demonte özelliği bulunan Prado Mini Sera ile çiçeklerinizle ğraşmak artık çok daha keyifli.

Kurulabilir Bahçe Serası; bahçe, balkon veya teras kullanımına uygun olacak şekilde 4 raflı olarak üretilir ve dış yüzeyinde kullanılan özel şeffaf pvc malzeme ile soğuk havalarda bile yüksek koruma sağlar. 

Veranda Serası iskeletinde 1. sınıf elektrostatik boyalı sertleştirilmiş boru profil kullanılmıştır.

Bağlantı aparatları kırılmaya karşı mukavemetli plastikten, rafları kaliteli plastikten üretilen rafın orta bölümü de boru profil ile desteklenerek güçlendirilmiştir. 

Balkon Serası'nın rafları hava ve ışık sirkülasyonu sağlaması için ızgara şeklinde tasarlanmıştır. Saksı ve viyolleri saklayabileceğiniz geniş iç hacmi vardır.

Raflar isteğe bağlı olarak takılabilir veya sökülebilir. İşiniz bittiğinde tamamen söküp saklayabilirsiniz ve defalarca kullanabilirsiniz. 

Portatif Sera kullanım esnasında üzerinde yeteri kadar ağırlık olursa rüzgardan etkilenmez ancak bazı durumlarda yere sabitlenmesi gerekebilir.

11 mikron pvc filmden üretilen kılıf üzerinde çift fermuarlı kapak sistemi ile kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bu kılıf diğer sera örtülerine göre daha kalın, daha şeffaf ve daha dayanıklıdır, uzun yıllar kullanılabilir. 

Portatif Bahçe Serası Kurulumu:

  • Sera demonte olarak teslim edilir. Kurulumu size aittir.
  • Kurulum için herhangi bir alete ihtiyaç duyulmamakla beraber oldukça kolaydır.
  • Prado Sera defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. Kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz.

Sera Paket Ebatları:

  • En: 44 cm
  • Boy: 77 cm
  • Derinlik: 8 cm

Sera Kurulu Ebatlar:

  • En: 68 cm
  • Boy: 145 cm
  • Derinlik: 48 cm

İdeal Taşıma Kapasitesi: 30 kg

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Prado Mini Sera: Balkon + Bahçe + Veranda Serası" gönderilecektir. sera bahçe serası portatif sera prado mini sera balkon serası


Prado Mini Sera: Balkon + Bahçe + Veranda Serası Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ürünün 1 adet ayağı eksik çıktı. 10 ayağı olması gerekiyor kurulumu yaparken farkına vardım müşteri hizmetlerine yazdım cvp bekliyorum. sipariş verecekseniz ambalajı sağlam görseniz bile içini açıp parçaları tek tek sayın.... ürüne gelince bence kullanışlı ve işinizi görür... 30 kilodan fazlasını taşır gibi. tavsiye ederim.