Kapat

Pratik Pasta Kek Dilimleme Aparatı


Fiyat :
2,90 TL


Pratik kullanım Eşit Dilimler

Bitenekadarcılar keklerini pastalarını en kolay ve pratik çekilde eşit parçalarda dilimleyebilsinler diye.

Kekin yada pastanın üzerine açıkkan bastırark kesiyoruz ve sıkarak geri doğru çektiğmizde dilimlenmiş kek yada pastı pratik bir şekilde tabağa yerleştirebiliyoruz.

Renk seçimi yapılamamaktadır. Karışık renkte gönderilecektir.

Ölçüleri :
Genişlik : 6.5 cm
Uzunluk : 23 cm
Derinlik : 5.5 cm
Kek Dilimleme Haznesi : 6.5 cm x 12 cm

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  12
Kargonuz Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
 


TEK SEPETE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz (Sepet başına 3 TL Kargo)!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden tek bir seferde Sepete Ekleyerek yapacağınız tüm ürünlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri tek seferde ve tek bir sepette satın almanız!

Ürünleri Tek Sepette aldığınızda da kolaylık açısından yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Pratik Pasta Kek Dilimleme Aparatı Yorumları Tüm Yorumlar (4)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
58 sipariş | 29 yorum | Yorum Detay Mükemmel.
155 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay öneri ben aldım ama ne yaş pasta ne de kek dilimleyebildim anlamadım nasıl kullanacağımı...
44 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay çok pratik açıkçası alırken kullanışlı olup olmayacağından emin değildim...ama gelir gelmez denedim ve çok başarılı bir ürün olduğunu farkettim....plastiği de kaliteli...tavsiye ederim..
5 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay pilli pompa pilli pompa yı kaçırdım :( seyahatteyken satışa girmiş mailleri kontrol edemedim daha önce bu ürünü aldım ve çok memnundum annem içinde alacakdım tekrar satışa sunulurmu yakın zamanda lütfen beni bilgilendiriniz !