Kapat

Pratik Salata Yapma ve Doğrama Makinesi!


Fiyat :
36,90 TL


Salata Canavarı! 2 Farklı Kesme Bıçağı

Yine Bitenekadar tarafindan ayrıntılı olarak test edilmiş ve elde ettiğimiz muteşem görsellikteki salatayı afiyetle yedikten sonra kendi mutfaklarımıza da birer tane ayırdığımız çok özel ve kaliteli bir ürün daha!

Üstelik yine Bitenekadar farkı ile yurtdışındaki satış fiyatının da çok altında! 

2 Farklı kesme bıçağı ile inanılmaz görsellikte farklı dilimler elde edeceksiniz!

Bu cihaz adeta sihirli. Salata yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dört kişilik her tür salata malzemesini (salatalık, atom, mor lahana, havuç, turp, patates, soğan, elma vb.) bir dakikadan kısa sürede mükemmel bir görsellikte servise hazır hale getirir,

Piyaz soğanını son derece pratik ve hızlı şekilde hazırlayabilir (en iri soğanı 5-10 saniyede hazır hale getirir),

Kullanımı son derece kolay ve güvenilirdir.

Ürün Videosu:

İZLE

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya 1 Ağustos 2008 Cuma günü verilecektir.Pratik Salata Yapma ve Doğrama Makinesi! Yorumları Tüm Yorumlar (19)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Tepsi Sorunu İmalatçının üretim hattında meydana gelen atlama ve paketleme sırasında da Bitenekadar.com tarafından gözden kaçırılarak sevkedilen tepsilerin bazılarının köşelerinin yapıştırılmadan gönderildiği üzülerek tespit edilmiştir.

Oluşan bu aksaklık için ne kadar özür dilesek azdır.

Dileyen üyelerimizin ürünleri adreslerinden aldırılarak yenisi ile değiştirilecek (sağlam olarak tedarik edilebileceğini umarak) dileyenlerin ise yine ürünleri aldırılarak paraları kargo bedeli de dahil, eksiksiz olarak iade edilecektir.

Konu ile ilgili olarak en kısa zamanda sağ üst köşede bulunan Bize Yazın linkinden yazar iseniz (siteye yorum atmış olsanız bile lütfen) dileğiniz işleme en kısa sürede konulacaktır.

Tekrar, tekrar, özür diler; üyelemize yaşatmış olduğumuz mağduriyetin mahcubiyeti karşısında affınıza sığınırız.

İlgi ve güveniniz için herzaman minnettarız.

Bitenekadar.com

Not: Bu mesaj Tepsi alan tüm üyelerimize email olarak da gönderilmiş olup, alternatif olarak gelen email'e cevaben de taleplerini yazabilirler.
99 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Tepsi Sorunsalı: Ürün resimleri bizi kandırdı !!! Tepsiye ait gösterdiğiniz resimlerde, tepsinin alt kısmında bulunan minder, ürünün orjinaline göre çok çok yüksek.

Zaten satın alacağımız ürünü sadece resimlerinden algılamaya çalışıyoruz, eğer bitenekadar bu resimleri de orjinali gibi göstermezse napalım biz ???

Kendimi biraz kandırılmış gibi hissettim, hem ürün resimlerine sadık değil, hem de tek parça halinde gelmedi.
99 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Tepsi sorununa çözüm lütfen!!! Merhaba,

kuzenimle beraber iki adet sipariş vermiştik, ama kolileri bi açtık ki tepsinin çerçeveleri birbirinden ayrılmış.(her ikisinin de)

Kolilerde hiç bir şekilde darbe, eziklik vs. yok. Bu kargo firmasının suçu da olamaz, ki diğer üyelerde aynı konuda şikayetçi.

Bunu tutkalla yapıştırmak sorunu çözebilir ama bitenekadar'ın ürünleri test ettiğini düşünüyorduk, hayal kırıklığına uğradık.

Bu tarz deforme olmuş ürünlere piyasada defolu, ayıplı mal derler. Defolu ürünler, ayıplı mallar satmak bitenekadar'a yakışmadı!!!
9 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay tepsi sorunsalı sevgili bk, konu açılmışken söyleyeyim dedim, benim tepside ayrık geldi. yapıştırma girişimim başarıyla sonuçlanmadı, garip oldu bu sefer....
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay HASSASİYETINIZE VE ILGINIZE ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİM. iyigunler, 2-3 gun once satısa cıkardıgınız "yatakta kahvaltı ve laptop standı" adlı urunu almaya karar vermıstım. sıze maıl attım ,mavı fonlu modelden elınızde var mı diye, sızın cevabınız şu sekılde geldı;Merhaba
Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden ötürü çok teşekkür ederiz. Seçmiş olduğunuz modelde stok sıkıntısı bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. ardından sıparısımı alttakı notla verdım ;SADECE 5 NUMARALI RESIMDEKI DENIZDE YELKENLI OLAN MODELI ISTIYORUM . SIZE DE MAIL ATMISTIM,SORUN YOK DEMISTINIZ. O MODELIN GONDERILMESINI RICA EDIYORUM, EGER O MODEL BITMIS İSE SIPARISIN IPTALINI TALEP EDIYORUM. KOLAY GELSİN İYİ CALISMALAR. ve sonuc olarak elıme ıstemedıgım bır model ve köşelerı ayrık bir tepsi geldı. bu şekılde mı olması gerekıyordu. ?????????????????