Kapat

Printer Kartuş Dolum Seti (6 lı HP-Canon-Lexmark)


Fiyat :
16,90 TL


Kartuşllarınızı 6-36 Defa Doldurun! %80 - %95 arası tasarruf! HP - CANON - LEXMARK Uyumlu!

DİKKAT ÜRÜN SADECE EN ALT RESİMDE GÖRÜLEN PRINTER VE KARTUŞ MODELLERİ İLE UYUMLUDUR!

Bitenekadarcılar mürekkep püskürtmeli Inkjet printerlarının kartuşlerini en ekonomik ve cazip biçimde doldurabilsinler diye!

Printerları satarken firmalar inanılmaz rekabet yapıyor ve tam dolu olmayan kartuşlar üzerinde çok cazip fiyata printer alabiliyoruz!

Ancak daha ilk kartuş değişimde acı gerçekler karşımıza çıkıyor!

Tam bir set kartuş değişim maliyeti kimi zaman printerin orijinal maliyetinin bile üstünde (tecübe ile sabittir!)

Bu soruna kökten çözüm getiren özellikli yüksek adetli baskı aldığınız printerlarınız için optimum çözüm!

Üstelik eğitim CD si sayesinde ilk kez deniyor bile olsanız oldukça pratik ve kolay!

 

Ürün Detayları:

Herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duymadan kendi kartuşunuzu kolaylıkla doldurup kartuş bitti-bitecek kabuslarından sıyrılıp sınırsızca yazılar,  fotoğraflar basmanızı sağlayan hızlı ve pratik bir dolum setidir.

Set içeriği :
2 adet 40 ml 1.kalite pigment bazlı mürekkep
1 adet 40 ml dye bazlı sarı mürekkep
1 adet 40 ml dye bazlı kırmızı  mürekkep
1 adet 40 ml dye bazlı mavi mürekkep
1 adet 40 ml kartuş ağzı temizleme solusyonu
1 çift eldiven
4 adet enjektör
1 adet dolum ve vakum aparatı
1 adet kartuş dolum eğitim cd si
1 adet delme aparatı

 

Ürün Kullanım süresi 2 yıldır. Uygun şartlar altında muhafaza edildiği takdirde uzun süre mürekkep kuruması söz konusu olmayacaktır.

Ekokartuş dolum setimizin kutusu dayanıklı ve sağlam karton yapısıyla defalarca kullanım ve muhafazaya uygundur. Ayrıca pratik boyutlarıyla çantanızda arabanızda rahatlıkla taşıyabilir, kitaplığınızda veya çekmecenizde fazla yer kaplamadan daima elinizin altında bulundurabilirsiniz. Kutu iç yapısında bulunan seperatör sayesinde mürekkep şişeleri ve diğer dolum malzemeleri muntazam bir şekilde yerleştirilmiş olup derli toplu bir görüntü sergiler.

Setimizin içinde bulunan 2 adet 40 ml 1. sınıf siyah mürekkep pigment özelliği taşımaktadır. Bu özelliği yazılı doküman çıktılarınızda yüksek performans ve pürüzsüz görünüm sağlar. Renkli mürekkeplerimiz dye bazlı olup renkli çıktılarınızda ve fotoğraf baskılarınızda yüksek kalitede renk canlılığı sağlar.

Mürekkep miktarları en ideal ölçülerde konulmuştur. Siyah mürekkep ile günümüzde  en yaygın kullanılan örneğin HP 21 nolu kartuş gibi 5 ml kapasiteli kartuşları 16 defa doldurabilirsiniz. Eğer kartuşlarınız 20 ml yüksek kapasiteli ise 4 defa doldurabilirsiniz.

Renkli kartuşlarda kırmızı, sarı ve maviden oluşan 3 ana renk haznesi doldurulur ve renk karışımlarını yazıcı otomatik olarak  ayarlar ve istediğiniz renkleri oluşturur. Yaygın olarak kullanılan renkli kartuşları örneğin HP 22 nolu kartuşu 20 defa doldurabilirsiniz.Eğer kartuşunuz yüksek kapasiteli ise 8 defa doldurabilirsiniz.

Mürekkep ambalajında gıda sektöründe sık kullanılan ve içerdiği sıvının kimyasal yapısını muhafaza eden pet şişe kullanılmıştır.Mürekkebin özelliğini bozmadan yıllarca korur. Ayrıca kazara düşürseniz dahi dayanıklı yapısıyla kırılmayacaktır.

Kartuş temizleme solusyonu kartuşunuz uzun süre kullanılmadığı zaman oluşan tıkanıklığı  gidermek için kullanılır. Kartuşunuzun tıkalı olmasından kaynaklanan eksik yada silik yazma  problemlerinde kartuşunuzun ağız kısmınını küçük bir kaba döktüğünüz bu solusyonda bekleterek mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Ekokartuş dolum ve vakum aparatı ile dolum sırasında kartuş içerisinde oluşabilecek havayı alarak sürekli ve düzenli mürekkep akışı sağlar ve yazıcınızdan aldığınız verimi maksimuma çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda bu aparat ile tıkalı yada silik yazan kartuşların ağız kısmında biriken kir veya kurumuş  mürekkep artıklarını vakumlama yoluyla giderebilirsiniz.

Ekokartuş dolum setimizin hediyesi olan eğitim cd sinde kartuşların dolum metotları dijital fotoğraflar eşliğinde adım adım anlatılmıştır.Tamamen Türkçe  olan bu cd içeriğinde  yazıcıda kartuş kullanımında dikkat edilmesi gereken durumlar ,dolum öncesi ve dolum sonrası yapılması gerekenler, güvenlik uyarıları ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir.

Ayrıca cd içeriğinde en iyi antivirüs programı ödüllü ESET NOD 32 Antivirüs sistemleri işbirliği ile hazırlanan 3 aylık tam sürüm Türkçe antivirüs programı ekokartuş kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştur.Cd içinden kurulum yapılan programı cd etiketi üzerinde bulunan seri no ile kayıt ettirdikten sonra kullanabilir ve bilgisayarınızı her türlü virüs saldırılarından ve zararlı yazılımlardan koruyabilirsiniz.

Ekokartuş dolum seti evde , okulda ,ofiste kartuş sarfıyetini minimuma indirmek isteyen kullanıcılar kadar kartuş dolum işi meslek veya ek iş yapmak isteyenler için başlangıç pakedi olarak da kullanılabilir.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 5 Kasım 2009 Perşembe günü verilecektir.
 kartuş printer dolum printer kartuş dolum seti kartuş dolum kartuş dolum seti kartuş seti printer siyah kartuş siyah kartuş siyah kartuş dolum siyah kartuş dolum seti renkli kartuş


HP
Canon
Lexmark


Printer Kartuş Dolum Seti (6 lı HP-Canon-Lexmark) Yorumları Tüm Yorumlar (109)
Mükemmel (10)
71 %
Çok İyi (2)
14 %
İyi (1)
7 %
Fena Değil (1)
7 %
Çok Kötü
0 %
9 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay İşinizi görecek kadar faydalı.
140 sipariş | 201 yorum | Yorum Detay kaliteli ve kullanışlı bir ürün. tavsiye ederim.
11 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay Faydalı
28 sipariş | 32 yorum | Yorum Detay Fena değil.
7 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay tavsiye ederim kartuş doldurmaya dünya kadar para harcyana kadar ucuza halletmenin yolu...ayrıca kullanımı çok basit