Kapat

Profesyonel Kollu Endüstriyel Narenciye Sıkacağı


Fiyat :
71,90 TL


Nar, Portakal, Limon, Greyfurt ...

Bitenekadarcılar hastalığa yakalanma olasılığının yoğun olduğu mevsim geçiş günlerinde en kolay şekilde vitamin alabilsinler diye düşünülmüş çok pratik, işlevsel endüstriyel tip meyve sıkacağı!

Bitenekadar ekibi tarafından 5 farklı endüstriyel sıkacak test edilmiş ve %100 ve kusursuz sıkma yapabilen model satışa sunulmaktadır.

Saatte ortalama 35kg sıkma kapasitesindedir. Özel kolu sayesinde sıkma kuvveti 90kg ye kadar çıkmaktadır. Portakal sıkma makinası tamamen dökümden imal edilmiştir

Gelişmiş süzgeci sayesinde az posa geçirir. Özel şekillendirilmiş üst baskısı sayesinde her sıkışta daha fazla su çıkararak kazanç sağlar.

Tamamı ağır döküm metal ve çelikten imal edilmiştir.

Mekanik meyve presi ile portakal, greyfurt, limon mandalina ve narı çok çabuk ve kolay sıkabilirsiniz.

Üstelik NAR gibi sıkılması en zor meyveleri bile kolayca ve kayıpsız sıkarak mükemmel sonuçlar verir!

Çok pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Nar, Muz, Portakal, Limon, Çilek, Kavun, Karpuz, Üzüm, Mandalina, Domates, Ananas, Elma, Armut, Greyfurt ve Şeftali.......

İstediğiniz meyveyi ortadan dilimledikten sonra metal süzgeçin üzerine koyup kolu çevirerek mükemmel meyve suyunu elde edebilirsiniz.

Meyvelerin çekirdekleri ve meyvenin posası süzgeçin üzerinde kalacaktır, meyvenin suyu ise bardağınıza akacaktır

Narenciye sıkacağı, ihtiyacınız olan sağlıklı ve doğal meyve suyunu size istediğiniz her zaman kolaylıkla size sağlayacaktır.

Meyvelerin tadını bozmadan sağlıklık bir şekilde meyve suyu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 


Yerli Üretim.

Renk Seçenekleri :
Kırmızı
Turuncu

Ölçüleri :
Yükseklik (Açık Hali) : 55 cm
Yükseklik Kapalı Hali :  47 cm
Genişlik  : 16 cm
Kol Uzunluğu : 44 cm
Sıkma Bölümü : 13 cm x 8 cm
Ağırlık : 3.5 KilogramTuruncu
Kırmızı


Profesyonel Kollu Endüstriyel Narenciye Sıkacağı Yorumları Tüm Yorumlar (10)
13 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay memnuniyet piyasa fiatının yarısı harika bir ürün..
136 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Güzel ürün Ürün oldukça kullanışlı ve pratik. İleride satışta olursa almayı düşünüyorum
23 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Ürün fiyatı çok ucuz... Evkur ve İstanbul alışveriş mağazalrında 10 taksit ve 164 lira dan satılıyor.

Ürün kaliteli ve kullanışlı , ben aldım ve çok beğendim tavsiye ederim...
15 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay fiyatı uygun ben daha önce ucuz modellerden aldım sıkamadığını görünce kaldırıp attım. evde katı 800 w katı meyva sıkacağım var bunu aldım alalı onu hiç kullanmıyorum. piyasadaki 120-150 tl lik ürünlerle aynı daha ağır ve profosyonelleride var ama bu yeter bunu büfedede kullanıyorlar.
15 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay kesinlikle iyi aynısı bende var nar portakal sıkıyorum portakalın kabuğuna kadar sıkıyor. narı güzelcene kesin süper sıkıyor. kesinlikle zorlanma falan yok. zaten kale 2 sene garantide veriyor problem olduğunda firmayı arayın yardımcı olur.