Kapat

Quixx Polish Çizik Giderici Ve Boya Koruyucu


Fiyat :
19,90 TL


En Büyük Özelliği Özel Bileşenleri Sayesinde Kolay Ve Pratik Şekilde Uygulanma ŞeklidirTemizler - Parlatır - KorurAracınızdaki Çizikler Artık Tarihe Karışıyor!

Quixx Polish Çizik Giderici Ve Boya Koruyucu her türlü otomobil, minibüs, kamyon, tekne, motosiklet v.b araçların, metalik dahil tüm boya türleri için uygun boya çizik onarıcı ve boya koruyucu sistemidir.

Quixx polish yenilikçi, yüksek teknolojiye sahip, içinde pas koruma özelliği barındıran bir çizik onarıcı ve boya koruma ürünüdür.

3 ‘ü bir yerde özelliği sayesinde temizler, parlatır, korur.

Quixx Polish aracınızın boyası üzerinde oluşabilecek reçine, kuş pisliği, polen,çamur, pas lekesi v.b oluşan zor lekelerin ortadan kaldırır, boyaya zarar verecek etkenleri “yüksek boya koruma teknolojisi” ile önleyerek korur.

Quixx Polish formülündeki mikro partiküller ile yüzeydeki küçük çizik ve lekeleri yok eder.

Quixx Polish;aracınızın 1 sene boyunca mevsimsel şartlara maruz kaldığı (Yağmur, Güneş, Kar) gibi etkenlere karşı etkili koruma sağlar.

En büyük özelliği özel bileşenleri sayesinde kolay ve pratik şekilde uygulanma şeklidir.

“Quixx polish” uygulamasından sonra “Quixx Wax” önerilir. Quixx Polish parlatılmış ve temizlenmiş kaportanıza tam koruma sağlar.

Senelik olarak 2 seans uygulama önerilir.

Uygulama : Quixx Polish’i hafif nemli bir sünger üzerine bir miktar dökerek (istenildiğinde tüpün altına yerleştirilmiş sünger kullanılabilir)temizlenmiş kaportanızın üzerine uygulayabilirsiniz.

1  Adet Quixx Polish Tüp 
1 Adet Quixx Sünger 
1 Adet Quixx Bez

Dikkat: Dondurucu soğuktan ve çok sıcaktan koruyunuz.

Ayrıca güneş altında kalmış araçların yüzeylerine uygulamayınız.

Kullanılan Araç Markaları : Alfa Romeo Audi Bmw Chery Chevrolet Chrysler Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Tofaş Fiat Ford Gaz Gazelle Honda Hyundai Isuzu Iveco Kia Lada Man Mazda Mercedes Mitsubishi Universal Nissan Opel Peugeot Proton Renault Rover Scania Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Tata Toyota Volkswagen Volvo.Quixx Polish Çizik Giderici Ve Boya Koruyucu Yorumları Tüm Yorumlar (5)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
24 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay Kullandığınız yüzeyde etkisini çabuk yitiriyor. Sık sık kullanma ihtiyacı hissediyorsunuz. Kılcak çizikleri hemen kapatıyor.
24 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay Kesinlikle iş görüyor Ürün çok az kullanımla mükemmel bir şekilde iş görüyor (kılcal çizikler de). Kullanım sırasında çizik olan yerlere şayet el ile uygulama yapıyorsanız mutlaka yeterli basıncı uygulamanız gerekiyor. Basınç uygulamadan çizikleri gideremiyorsunuz. Polisaj makinası ile uygulama yaparsanız, sonuç mükemmel ötesi olarak karşınıza çıkıyor. Ardından bıraktığı parlaklıkla, gözlerinizin kamaşacağını söyleyebilirim.
53 sipariş | 23 yorum | Yorum Detay Kullanıcı yorumu Bu ürünü kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim.
53 sipariş | 23 yorum | Yorum Detay Kullanıcı yorumu Bu ürünü kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim.
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 25.28 TL
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=otsvl05-00-002588&categoryId=26001