Kapat

Quixx Wax Boya Koruma Ve Parlatıcı Cila


Piyasa Fiyatı :
78,00 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
46,83 TL


Quixx Wax Boya Koruma Ve Parlatıcı Cila

Bitenekadarcıların her türlü otomobil,minibüs,kamyon,tekne,motosiklet v.b araçlarında kullanabileceği, metalik dahil tüm boya türleri için uygun boya koruma ve parlatıcı sistemi Quixx Wax Boya Koruma Ve Parlatıcı Cila.

Quixx Wax yenilikçi,yüksek teknolojiye sahip,içinde pas koruma özelliği barındıran bir boya koruma ürünüdür.3 ‘ü bir yerde özelliği sayesinde temizler,parlatır,korur.Yüksek performanslı parlatma bileşenleri sayesinde küçük çizikleri ve lekeleri yok eder.

Quixx Wax aracınızın boyası üzerinde oluşabilecek reçine,kuş pisliği,polen,çamur,pas lekesi v.b oluşan zor lekelerin boyaya zarar vermesini “yüksek boya koruma teknolojisi” ile önleyerek korur.

Quixx Wax;aracınızın 1 sene boyunca mevsimsel şartlara maruz kaldığı (yağmur,güneş,kar) gibi etkenlere karşı etkili koruma sağlar.

Quixx Wax “Su Kaydırıcı Formülü” ile aracınızın boyasında suyun durmasını engeller.Ve boya üzerinde suyun kuruyarak leke yapmasını önler.

En büyük özelliği özel bileşenleri sayesinde kolay ve pratik şekilde uygulanmasıdır.Islak yada nemli yüzeylerde uygulama imkanı olduğundan minimum güç harcayarak uygulanabilme özelliğine sahiptir.Quixx polish uygulamasından sonra Quixx Wax önerilir.

Quixx Wax parlatılmış ve temizlenmiş kaportanıza tam koruma sağlar.

Senelik olarak 2-3 seans uygulama önerilir.

Boya Koruma ve Parlatıcı Uygulaması:

  • Quixx Wax’ı hafif nemli bir sünger üzerine bir miktar dökerek (istenildiğinde tüpün altına yerleştirilmiş sünger kullanılabilir)temizlenmiş kaportanızın üzerine uygulayabilirsiniz.

Ambalaj Özellikleri:

  • 1 Adet Quixx Wax Tüp
  • 1 Adet Quixx Sünger
  • 1 Adet Quixx Bez

Dikkat:

  • Dondurucu soğuktan ve çok sıcaktan koruyunuz.Ayrıca güneş altında kalmış araçların yüzeylerine uygulamayınız.

Boya Koruma Ve Parlatıcı Cila Kullanılan Araç Markaları:
Alfa Romeo Audi Bmw Chery Chevrolet Chrysler Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Tofaş Fiat Ford Gaz Gazelle Honda Hyundai Isuzu Iveco Kia Lada Man Mazda Mercedes Mitsubishi Universal Nissan Opel Peugeot Proton Renault Rover Scania Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Tata Toyota Volkswagen Volvo.parlatıcı boya koruma ve parlatıcı


Quixx Wax Boya Koruma Ve Parlatıcı Cila Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!