Kapat

RAUNDHOUSE NOKTA VURUŞLU KUM TORBASI

Satıcı: 2ASPOR

Piyasa Fiyatı :
99,48 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
82,90 TL


Şimdi sipariş verin, en geç 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

Nokta Vuruşlu Tam Dolu Boks Kum Torbası

KUM TORBASI DONANIMLARI:

4 Adet 14 Halkalı Zincir, 4 Adet Orta Dağcı Karabinası, 1 Adet Büyük Karabina, 4 Adet Büyük Taşıyıcı 5 Cm’lik D Halkadan Oluşmaktadır.

KUM TORBASI DIŞ İÇ MATERYALLER:

Kum Torbası Dışı Dijital Baskı Olup Tamamen Kaliteli Avrupa Branda Kullanılmıştır. Kesinlikle Renk Solması veya Çıkma Gibi Bir Şansı Yoktur. Kum Torbasının İçi Kumaş ve Deri Kırpıntılarıyla Doldurulmuştur. Kum Torbasının Branda ve İç Dolgu Malzemesinin Arasında Darbeleri Yumuşatıcak 1 Cm’lik Özel Üretim Eva Dolgu Malzemesi Kullanılmıştır. Bu Eva Sayesinde Kum Torbasının Daha Uzun Ömürlü Kullanılması Düşünülmüştür.

KUM TORBASI KULLANMA TALİMATI:

Ev Tipi Kum Torbaları Özellikle Siz Spor Severler İçin Evde Rahatça Spor Yapabilmek Ve Stres Atabilmek İçin Üretilmektedir. Kum Torbasını Kullanırken Çıplak Elle Vurulmaması Tavsıye Edilir. Elinize Bandaj veya Torba Eldiveni  Giymenizi Öneririz. Eğer Boks Eldiveniniz Mevcutsa  İçine Bandajla Kullanmanızı Tavsiye Ederiz. Boks Bandajının Nasıl Sarılacağını İnternetten Araştırarak Öğrenebilirsiniz. Boks Bandajın Kullanılmasındaki Etken Bileği ve Parmakları Sararak Her Hangi Bir Ters Vuruşta Elimizi İnçilme Ve Kırılmalara Karşı Koruma Amaçlıdır. Tabiki Bu Sporu Yaparken Önceden 30 Dakika Isınılması Tavsiye Edilir.

KUM TORBASI NASIL SEÇİLİR:

Çalışma Şekliniz Kum Torbası Boyu Seçiminde KararVerici Unsurdur. (80 Cm - 120 Cm.) - Sadece Yumruk Atmak İçin 80 Cm -100 CmBoyunda Bir Kum Torbası Seçin.Tekme/Yumruk Çalışmaları İçin: 100 Cm Üzeri BirKum Torbası. Çocuk Veya Başlangıç Seviyesindekiler İçin: Polyester Bileşenli Kum Torbası: Vuruşlarda Rahatlık Sağlar.

BOKS YAPMANIN FAYDALARI:

Boks  Şiddeti  Ve Saygıyı Dengeleyip Fiziksel Kondisyonunuzu Geliştirmenizi Sağlayan Bir Spordur, Boks İle Sınırlarınızı Zorlayabilir Hatta Kendinizi Daha Fazla Geliştirebilirsiniz. Boks, Enerjinizi Harcayabileceğiniz,Sıkılaşabileceğiniz ve Dayanıklılığınızı Artırabileceğiniz, Eksiksiz Bir Disiplindir. Fazla Enerjinizi Atmak İçin Bu İlginç Deneyimi Yaşayabilirsiniz. Kum Torbası İle Çalışmak Boksörün Kaslarını Sıkılaştırarak Vuruş Gücünü Artırır ve Kondisyon Sağlar.

ALMIŞ OLDUĞUNUZ KUM TORBASI  2ASPOR  GÜVENCESİNDEDİR.RAUNDHOUSE NOKTA VURUŞLU KUM TORBASI Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!