Kapat

RAUNDHOUSE PROFESYONEL TURUNCU ÖZEL TASARIM KUM TORBASI 100*30CM

Satıcı: 2ASPOR

Piyasa Fiyatı :
136,68 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
113,90 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

ÖZEL TASARIM PROFESYONEL EV TİPİ DİJİTAL BASKI KUM TORBASI


P ROFESYONEL

Ö ZEL T ASARIM E V T İPİ K UM T ORBASI

EBAT:       100  Cm * 30 Cm

KUMTORBASI DONANIMLARI: 4 Adet 14 Halkalı Zincir,4 Adet Orta DağcıKarabinası,1    Adet Büyük Karabina, 4Adet Büyük Taşıyıcı 5 Cm’lik D Halkadan Oluşmaktadır.

KUMTORBASI DIŞ İÇ MATERYALLER:Kum Torbası Dışı Dijital Baskı OlupTamamen    Kaliteli Avrupa BrandaKullanılmıştır.Kesinlikle Renk Solması Veya Çıkma Gibi Bir Şansı Yoktur.KumTorbasının İçi Kumaş Ve Deri Kırpıntılarıyla Doldurulmuştur.Kum TorbasınınBranda Ve İç Dolgu Malzemesinin Arasında Darbeleri Yumuşatıcak 1 Cm’lik ÖzelÜretim Eva Dolgu Malzemesi Kullanılmıştır.Bu Eva Sayesinde Kum Torbasının DahaUzun Ömürlü Kullanılması Düşünülmüştür.

KUMTORBASI KULLANMA TALİMATI:Ev Tipi Kum Torbaları Özellikle Siz SporSeverler İçin Evde Rahatça Spor Yapabilmek Ve Stres Atabilmek İçin Üretilmektedir.Kum Torbasını Kullanırken ÇıplakElle Vurulmaması Tavsıye Edilir.Elinize Bandaj Veya Torba Eldiveni  Giymenizi Öneririz .Eğer Boks EldiveninizMevcutsa  İçine Bandajla Kullanmanızı TavsiyeEderiz.Boks Bandajının Nasıl Sarılacağını İnternetten Araştırarak Öğrenebilirsiniz.BoksBandajın Kullanılmasındaki Etken Bileği Ve Parmakları Sararak Her Hangi BirTers Vuruşta Elimizi İnçilme Ve Kırılmalara Karşı Koruma Amaçlıdır.Tabiki BuSporu Yaparken Önceden 30 Dakika Isınılması Tavsiye Edilir.

KUMTORBASI NASIL SEÇİLİR: Çalışma Şekliniz Kum Torbası Boyu Seçiminde KararVerici Unsurdur. (80 Cm - 120 Cm.) - Sadece Yumruk Atmak İçin 80 Cm -100 CmBoyunda Bir Kum Torbası Seçin.Tekme/Yumruk Çalışmaları İçin: 100 Cm Üzeri BirKum Torbası. Çocuk Veya Başlangıç Seviyesindekiler İçin: Polyester BileşenliKum Torbası: Vuruşlarda Rahatlık Sağlar.

BOKSYAPMANIN FAYDALARI: Boks  Şiddeti  Ve Saygıyı Dengeleyip Fiziksel KondisyonunuzuGeliştirmenizi Sağlayan Bir Spordur, Boks İle Sınırlarınızı Zorlayabilir HattaKendinizi Daha Fazla Geliştirebilirsiniz. Boks, Enerjinizi Harcayabileceğiniz,Sıkılaşabileceğiniz Ve Dayanıklılığınızı Artırabileceğiniz, Eksiksiz BirDisiplindir. Fazla Enerjinizi Atmak İçin Bu İlginç Deneyimi Yaşayabilirsiniz.Kum Torbası İle Çalışmak Boksörün Kaslarını Sıkılaştırarak Vuruş Gücünü ArtırırVe Kondisyon Sağlar.

ALMIŞ OLDUĞUNUZ KUM TORBASI  ÖZKANSPOR  GÜVENCESİNDEDİR.

RAUNDHOUSE PROFESYONEL TURUNCU ÖZEL TASARIM KUM TORBASI 100*30CM Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!