Kapat

RAUNDHOUSE PROFESYONEL TURUNCU ÖZEL TASARIM KUM TORBASI 90*30CM

Satıcı: 2ASPOR

Piyasa Fiyatı :
124,68 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
103,90 TL


Şimdi sipariş verin, en geç 26 Şubat 2018 Pazartesi günü kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

ÖZEL TASARIM PROFESYONEL EV TİPİ DİJİTAL BASKI KUM TORBASI


P ROFESYONEL

Ö ZEL T ASARIM E V T İPİ K UM T ORBASI

EBAT:       90  Cm * 30 Cm

KUM TORBASI DONANIMLARI: 4 Adet 14 Halkalı Zincir,4 Adet Orta DağcıKarabinası,1    Adet Büyük Karabina, 4Adet Büyük Taşıyıcı 5 Cm’lik D Halkadan Oluşmaktadır.

KUM TORBASI DIŞ İÇ MATERYALLER:Kum Torbası Dışı Dijital Baskı OlupTamamen    Kaliteli Avrupa BrandaKullanılmıştır.Kesinlikle Renk Solması Veya Çıkma Gibi Bir Şansı Yoktur.KumTorbasının İçi Kumaş Ve Deri Kırpıntılarıyla Doldurulmuştur.Kum TorbasınınBranda Ve İç Dolgu Malzemesinin Arasında Darbeleri Yumuşatıcak 1 Cm’lik ÖzelÜretim Eva Dolgu Malzemesi Kullanılmıştır.Bu Eva Sayesinde Kum Torbasının DahaUzun Ömürlü Kullanılması Düşünülmüştür.

KUM TORBASI KULLANMA TALİMATI:Ev Tipi Kum Torbaları Özellikle Siz SporSeverler İçin Evde Rahatça Spor Yapabilmek Ve Stres Atabilmek İçin Üretilmektedir.Kum Torbasını Kullanırken ÇıplakElle Vurulmaması Tavsıye Edilir.Elinize Bandaj Veya Torba Eldiveni  Giymenizi Öneririz .Eğer Boks EldiveninizMevcutsa  İçine Bandajla KullanmanızıTavsiye Ederiz.Boks Bandajının Nasıl Sarılacağını İnternetten AraştırarakÖğrenebilirsiniz.Boks Bandajın Kullanılmasındaki Etken Bileği Ve ParmaklarıSararak Her Hangi Bir Ters Vuruşta Elimizi İnçilme Ve Kırılmalara Karşı KorumaAmaçlıdır.Tabiki Bu Sporu Yaparken Önceden 30 Dakika Isınılması Tavsiye Edilir.

KUMTORBASI NASIL SEÇİLİR: Çalışma Şekliniz Kum Torbası Boyu Seçiminde KararVerici Unsurdur. (80 Cm - 120 Cm.) - Sadece Yumruk Atmak İçin 80 Cm -100 CmBoyunda Bir Kum Torbası Seçin.Tekme/Yumruk Çalışmaları İçin: 100 Cm Üzeri BirKum Torbası. Çocuk Veya Başlangıç Seviyesindekiler İçin: Polyester BileşenliKum Torbası: Vuruşlarda Rahatlık Sağlar.

BOKS YAPMANIN FAYDALARI: Boks  Şiddeti  Ve Saygıyı Dengeleyip Fiziksel KondisyonunuzuGeliştirmenizi Sağlayan Bir Spordur, Boks İle Sınırlarınızı Zorlayabilir HattaKendinizi Daha Fazla Geliştirebilirsiniz. Boks, Enerjinizi Harcayabileceğiniz,Sıkılaşabileceğiniz Ve Dayanıklılığınızı Artırabileceğiniz, Eksiksiz BirDisiplindir. Fazla Enerjinizi Atmak İçin Bu İlginç Deneyimi Yaşayabilirsiniz.Kum Torbası İle Çalışmak Boksörün Kaslarını Sıkılaştırarak Vuruş Gücünü ArtırırVe Kondisyon Sağlar.

ALMIŞ OLDUĞUNUZ KUM TORBASI  2ASPOR  GÜVENCESİNDEDİR.

RAUNDHOUSE PROFESYONEL TURUNCU ÖZEL TASARIM KUM TORBASI 90*30CM Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!