Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Rectiwa Kepekli Saçlar İçin Şampuan 300 ml
Rectiwa Kepekli Saçlar İçin Şampuan 300 ml

RECTIWA, saç dökülmesi problemi yaşayan ve saçlarını korumak isteyenler için özel geliştirilmiş bitkisel içerikli şampuandır. RECTIWA içeriğindeki Kafein, Herbal Complex ve Biotin ile saçlarınıza etki edip besleyerek saçın deriye daha kuvvetli bağlanmasını sağlar ve saç kaybını önler. RECTIWA aynı zamanda içeriğindeki zengin Vitamin, Mineral ve Aminoasitler sayesinde, saç yüzeyinde dış etkilere karşı direnç oluşturarak bir sonraki kullanıma kadar saçların daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

FAYDALARI

  • Active Renewal Effect sayesinde saça kökten uca aktif bir yenileme sağlamada yardımcı olur ve bu sayede saç dökülmesini azaltır.
  • RECTIWA düzenli kullanım sonucunda, saçların daha güçlü çıkmasını sağlar ve saçlarınıza daha sağlıklı ve güçlü bir görünüm verir.
  • Vitamin, Mineral ve zengin Aminoasit karışımı sayesinde RECTIWA saçın nem dengesini sağlar, saçların daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.
  • Saçların güçlenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olur.
  • Hassas ciltlerde kaşınma ve kızarıklık gibi sorunların en aza indirilmesinde yardımcı olur.

KULLANIM

RECTIWA şampuanı, ıslak saça masaj yaparak uygulayınız, en az 2 dakika bekleterek durulayınız. Her kullanımda aynı işlemi yapınız. Saç dökülmesine karşı etkisi nedeniyle, düzenli kullanım tavsiye edilir. Daha hızlı ve etkili sonuçlar için RECTIWA Serum ile birlikte kullanınız.
Rectiwa Kepekli Saçlar İçin Şampuan 300 ml Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!