Kapat

Rengarenk Eğitici Çıkartmalar


Fiyat :
12,90 TL


Toplam 450 adet Tekrar tekrar yapışabilme

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılar ve çocukları için inanılmaz eğlenceli, eğitici ve öğretici Rakamlar, Semboller ve Harfler!  Çocuğunuzun nesneleri, harfleri ve sayıları tanımasında yardımcı olacak, eğlenerek öğrenmesini sağlayacak ve farklı zeminlerde tekrar tekrar kullanabileceği kendinden yapışkanlı rengarenk bilgi notları.

Bu üründe iki farklı seçenek bulunmaktadır.

  1. Alfabe Seti                               15 er adetten 30 harf, Toplam 450 Adet
  2. Rakam ve Sembol Seti        15 er adetten 30 rakam ve işaret, Toplam  450 Adet

Her birinde 15 er adetten, 30 farklı seçenek. Toplam 450 ADET

Alman Malı

Seçiminizi siparişinizin son aşamasında yapabilirsiniz. Ayrıca e-mail göndermenize yada açıklama yazmanıza gerek bulunmamaktadır.  Ürün fiyatı 1 set için geçerlidir. Hem Harf Seti, hemde Rakam & Sembol Seti almak istemeniz durumunda son aşamada satın alacağınız ürün adedi olarak 2 seçmeniz gerekecektir.

Ebatları:

Bu ürün ebatları farklı harf, rakam yada sembole bağlı olarak değişkenlik gösterse de aşağıdaki veriler bilgi vermek amaçlı olarak verilmiştir.

E Harfi Ebatları :

Genişlik: 3 cm
Yükseklik: 4.5 cm

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 6
Bu ürün kargoya 21 Ağustos 2009 Cuma günü verilecektir.

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Haftanın fırsatları köşesinden ürün almadan önce Ana Sayfadaki 2 üründen birini aldıysanız aynı gün içerisinde yapacağınız 2. alışverişinizde 1.5 TL ilave kargo ödersiniz (Bedava kargolu ürünler hariç), 2. ve 3. fırsata kargo ödemezsiniz. İlk alacağınız ürün fırsat köşesinden olsa da yine aynı gün yapacağınız 2. ve 3. alışverişler de aynı avantajlara sahiptir.

Özet olarak sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz. Harf Seti
Rakam ve Sembol Seti


Rengarenk Eğitici Çıkartmalar Yorumları Tüm Yorumlar (5)
159 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay Tekrar kullanım Tekrar tekrar kullanım için uygun olduğunu ürün bilgisine yazmışlar.
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Acaba? Çocuklar için gerçekten güzel bir set.Kafama takılan yapışkanlı kağıtlar sürekli tak çıkar yapınca yapışkanlar bozulmuyormu?
16 sipariş | 36 yorum | Yorum Detay Türkçe karakterler... Etrafta her yer saçma sapan çin oyuncakları ile doluyken, buna da şükretmek lazım. En azından birileri bu güzel ve eğitici ürünü getirmişler. Bizede C, S, U, O, G ve I ya kalemle nokta koymak kalsın. Nede olsa her birinden 15 er tane varmış.
56 sipariş | 55 yorum | Yorum Detay Türkçe karakterler... 6 - 7 yaşındaki çocuk için alınan sette türkçe karekterlerin olmaması kesinlikle gözden kaçırılmaması gerekli bir husus.
24 sipariş | 44 yorum | Yorum Detay Post It post it gibi bir sey sanırım. çok hoşmuş.

aldım her ikisinden de 1 er adet.