Kapat

Rengarenk Pazar Arabaları (4 Model) BEDAVA KARGO


Fiyat :
19,90 TL


30 Kg taşıma kapasitesi Su geçirmez kumaş Para ve şemsiye gözleri

Bitenekadarcılar Ramazan alışverişlerini zahmetsizce yapabilsinler ve en güzel ve kullanışlı pazar arabalarına en uygun koşullarda sahip olabilsinler diye!

Her zevke hitap edebilecek çok şık ve kaliteli görünüm!

Üstelik özel alaşım paslanmaz gövde

Geniş İç Hacim

Su Geçirmez PE Kumaş

Fermuarlı cep ve şemsiyelik

gibi üstün ve çok kullanışlı özellikler!

Temel Özellikler:

Çanta ölçüleri: 54*20*35 CM

Tekerlekden Tam Boy : 90*22*36CM

Kumaş: PE- coated polyester

EVA teker

Max Taşıma Kapasitesi :30 Kg


Diğer Özellikler:


Su geçirmez bez çantası:

Arabanızın bagajından çıkaramıyacağınız temel ihtiyaç halini alacak olan portatif Pazar ve Alışveriş arabanız , pazarda ve alışverişte ıslanmasını istemediğiniz her türlü alışverişinizin yağmurdan  korunmasında su geçirmez kumaşı sayesinde  size kolaylık sağlar.Aynı zamanda kumaş kısmı çıkarılabilir ve gerektiğinde yıkanabilmektedir.


Fermuarlı Cep :

Arka tarafında bulunan fermuarlı gözü sayesinde bozuk paraları,özel eşyalarınızı,küçük alışverişlerinizi  cebinizde yada çantanızda taşımak zorunda kalmıyacaksınız,pazar telaşında önemli eşyalarınızı güvenle saklıyabileceğiniz bir cebin olması  işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.


Şemsiyelik:

Yan tarafında bulunan şemsiye cebi sayesinde gerek yazın güneşte,gerekse kışın yağmurda şemsiyenizide Pazar arabanıza kolaylıkla bağlayabilir hem elinizde taşımaktan kurtulur hemde kendinize rahat ve zevkli bir Pazar  alışverişi imkanı sağlamış olursunuz.

 

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 6
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.

 Mavi Çiçekli
Mor Çiçekli
Pembe Çiçekli
Yeşil Çiçekli


Rengarenk Pazar Arabaları (4 Model) BEDAVA KARGO Yorumları Tüm Yorumlar (4)
40 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay füs torbanın tabanına dikdörtgen plakayı ve yanlarındaki boşluklara da gelen 2 adet teli geçirdim.böylelikle torba dikdörtgen şekilde kullanılır duruma geldi.ikiye katlanmaktan tabii ki bahsetmiyorum. araba kullanılmadığında boşken katlayamadım.
15 sipariş | 30 yorum | Yorum Detay ürünün katlanması ürün zaten katlı şekilde geldi bana. çok kolay bir şekilde açılıp, kapanıyor. hatta katlanınca genişliği 25- 30 cm lerden cm den 6-7 cm ye dusuyor ve dolapla duvar arasındaki minik boşluğa koyuyoruz evde. böylelikle ortalılarda da durmamış, yer kaplamamış oluyor. o haliyle giremeyeceği bagaj olduğunu düşünmüyorum.
ben memnun kaldım.
katlanmasından kastınız ortadan ikiye katlanması ise, ürün bilgisinde zaten öyle bir şey yok.
40 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay füsun ürün dün elime geçti.biraz hayal kırıklığına uğradım.arabanın içinde kurulumu ile ilgili bilgi aradım,bulamadım.deneme yanılma yöntemiyle uğraşmalarımın sonucunda kurabildim.yazılan gibi kumaşı güzel tekerlekleri bayağı büyük.araba katlanıyor mu? ben denedim katlayamadım.Arabamın bagajına açık haliyle kesinlikle sığmaz.o yüzden ihtiyacımı karşılayacak gibi değil.Eğer katlama yöntemi var ise bilgi geçer misiniz.
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay fiyat kargo hariç 30-35 TL civarı benzerleri var ama kalite olarak sanki BK daki çok daha iyi gibi duruyor. 30 TL civarı fiyatlara var kargo hariç http://www.tekzen.com.tr/new/productdetail.asp?ref=12&urun=688108001 http://www.carsiburada.com/catinfo.asp?cid=3870&brw=0 burda 35 TL http://www.eavantaj.com/x_laisy-laisy-lux-katlanir-pazar-arabasi_133923.php?urun_ad=Laisy+L%FCx+Katlan%FDr+Pazar+Arabas%FD migroslarda da 30 TL civarı var diye hatırlıyorum.