Kapat

RETRO SALON OTURMA ODASI DOLABI ÇOK AMAÇLI 7 RAFLI İKİ KAPAKLI DO
350*1664*350 mm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )

Ard 136 Artemis iki Kapaklı Yedi Raflı Dolap Beyaz Cordoba


* ÜRÜN ÖLÇÜSÜ ; 350*1664*350 mm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )

* ÜRÜN AÇIKLAMASI ; ARTEMİS 30 cm 2 Adet Cordoba Kapak, 7 bölmeden oluşur. Geniş raf sayesinde  Ergonomik kullanıma uygun ölçülerde tasarım Havlularınızı,Takılarınızı, Kitaplarınızı, biblolarınızı, daha birçok ortalıkta    görünmesini istemediğiniz her şeyi tek bir yerde toplayabilirsiniz. Ürün resimlerindeki aksesuarlar teşhir amaçlı olup, fiyata dahil değildir. 

* ÇOK AMAÇLI KULLANIM ALANI ;  Bebek odası, Genç odası, Banyo, Mutfak, Ofis, Balkon, Kiler, Antre

* KULLANILAN MALZEME ; 1. KALİTE 18mm BT BUZ BEYAZI - CORDOBA ORMA,KASTAMONU ENTEĞRE Markalı yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha kullanılarak üretilmiştir. E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermez  ve Anti Bakteriyeldir. Yonga levha kenarbant PVS 0,40 ve 1mm Kullanılmaktadır. ISO 9001 ve TSE belgesine sahiptir.

 * KULLANILAN AKSESUARLAR ; Çevreye ve sağlığa zararsız kanserojen madde içermez.Kulp, menteşe ve ayaklar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz 1. sınıfta, TSE onaylıdır. Menteşe ve Raylar SAMET - YENİLER - Kulp  Krom kaplı Metal Özsan marka kullanılmaktadır. Diğer aksesuarlar Mesan marka kullanılmaktadır. Kullanılan ham madde ve tüm montaj malzemeleri, %100 Türk Malı ISO 9001 ve TSE belgesine sahiptir. 1. kalite olarak Türkiye? de  üretilmektedir. RETRO SALON OTURMA ODASI DOLABI ÇOK AMAÇLI 7 RAFLI İKİ KAPAKLI DO Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!