Kapat

Rexpo RB-80 Araç İçi Bluetooth


Fiyat :
79,90 TL


Daha Güvenli ve Konforlu Bir Sürüş için Sesli Arama Lazer Baskılı Tuşlar

Bitenekadarcılarn araçlarında özgürce ve güvenli bir şekilde telefon görüşmelerini sürdürebilmeleri için Rexpo RB-80 Araç İçi Bluetooth

Araç kullanımında dikkatin dağılmasını engeller. Sürüş emniyetinizi riske atmadan Konuşmanın keyfine varın. 
 
Direksiyonlara Uyumlu Harika Tasarım
Estetik ve kullanışlı yapısı REXPO RB-80 Bluetooth Araç Kiti bütün direksiyonlara uyumlu gövdesi ile kolay kullanım imkânı sunar. Rahatlıkla direksiyonunuza orijinalliğine hiçbir zarar vermeden monte edebilirsiniz.. Direksiyonu sıkı bir şekilde saran gövde Araç Kitinin sabitlenmesini sağlar. LCD ekranda Arayan Kişinin adını gösteren RB-80 Bluetooth Araç Kiti, fonksiyonel tuş takımı ile özgürce konuşmanızı sağlar. RB-80 Araç Kiti Aracınızda şık duruşu ve cep telefonunuza dokunmadan sağladığı iletişim ile vazgeçilmeziniz olacak.
 
FM Transmitter Özelliği:
 
Bluetooth Fm Transmitter ile Aracınızı Kullanırken Cep Telefonunuza Dokunmadan Görüşme Yapabilecek bu sayede yol güvenliğini tehlikeye atmamış olacaksınız.  Ayrıca Micro SD karttaki parçalarınızı hem ürün üzerindeki dâhili hoparlörden hem de radyo frekansı üzerinden dinleyebilirsiniz.
 
Özel Kulaklık:
 
Ayrıca araç içinde özel konuşmalar yapmanız için RB-80 Özel kulaklığı sayesinde hem araç içindekilerin özel konuşmalarınızı dinlemesini önler hem araç içindeki konuşmalar karşınızdakine ulaşmamış olur.
 
Micro SD Kart (TF) desteği:
 
Micro SD (TF) kart girişine yerleştireceğiniz kartınızla dilediğiniz müziği dinleme imkanına sahip olacaksınız.
 
LCD Ekran:
 
REXPO RB-80, Parlak LCD ekranda Arayan Kişinin Telefon numarasını gösterir.  Ayrıca dineldiğiniz MP3 parçalarında şarkıcı ve şarkı isimlerini gösterir.  Bunun yanı sıra kaçıncı  şarkıyı dinlediğinizi gösterir.
 
Sesli Arama - Eller Serbest ve Kablosuz:
 
REXPO RB-80,  Bluetooth özellikli cep telefonunuzla 10m'lik bir alan içinde aracınızda ya da herhangi bir yerde size kablosuz özgürlük sağlar. Araç sürerken ellerinizi direksiyondan ayırmadan telefonla kablosuz bir şekilde görüşebilirsiniz. Ayrıca Sesli Arama özelliği ile Cep telefonunuza dokunmadan, Cep telefonunuzda Ses etiketi eklenmiş kişilerin ismini söyleyerek Araç kitinizin otomatik arama yapmasını sağlayabilirsiniz. Aracınızda sürüş emniyetini riske atmamış olacaksınız ve özgürce konuşmanın keyfini süreceksiniz.
 
Konuşma Süresi:
 
Tamamen şarj edildiğinde 8 saate kadar kesintisiz konuşma süresi sağlar. Araç içi çakmaklık şarjı ve usb kablosuyla gönderilen REXPO RB-80 Bluetooth Araç Kiti 3 saat gibi kısa bir sürede ful şarj olabilmektedir.
 
Lazer Baskılı Tuşlar:
 
Kullanımı kolay olan REXPO RB-80 Araç Kiti, lazer baskılı tuşları sayesindesize gece kullanım kolaylığı sunar  ve Multifonksiyonel Tuşlar Görüşmeyi başlatma, sonlandırma, reddetme, eşleme, tekrar arama ve sesli arama gibi birçok özelliğe yön vermenizi sağlar.


Rexpo RB-80 Araç İçi Bluetooth Yorumları Tüm Yorumlar (11)
17 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay RF transmittance RF ses iletimini kullanmış olan arkadaşlar; rf ayarlarını tam olarak nasıl yaptınız bir açıklasanız ben konuşmada denedim mp3'te değil ama üzerinde yazan frekansta sonuç alamadım. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
14 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay fena değil Ürünü aldım ve kullanıyorum. Şu ana kadar bi sorun gözükmüyo. Telefonla rahat bir şekilde hem araç hopörlörünü kullanarak hem kendi üzerindekini kullanarak görüşme yapılıyor. araç içi denedim sonuç iyiydi. fm transmitter özelliği de fena değil. alınabilir
9 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Ürün Teknik Bilgi Bu ürünle ilgili açıklama yazan arkadaşlar hep değişiyor sanırım herbirinin bildiği aynı görünmüyor aracın radyo frekansı üzerinden konuşma sağlayan bir cihaz mp3 kontrolünü sağlamaz ama sesi yansıtır yani bu da aracın ses sistemini kullanarak telefonun müziğini dinlersin ancak müzik değişimini telefondan yapmak zorundasın. Eğer yanlış ise lütfen açıklayın
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Rexpo RB-80 Araç İçi Bluetooth Rexpo RB-80 Araç İçi Bluetooth, Ürün üzerindeki dahili hoparlörü veya radyo frekansı üzerinden kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
17 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Ürünün dahili hopötlörü var mı? Ürünün dahili hoporlörü var mı yani sesi dışarı verebiliyormuyuz. Ya da ürün araç ses sistemine bağlanabiliyor mu?