Kapat

Kulak İçi MP3 - MP4 Kulaklık - Rexpower


Piyasa Fiyatı :
22,90 TL

% 66 İNDİRİM

Fiyat :
7,90 TL


Rexpower Kulak İçi MP3-MP4 Kulaklık 3.5mm Kulaklarınıza Dolan Müzik Keyfi Konforlu ve Uzun Süreli Müzik Keyfi İçin Kulağa Uyumlu Yapı Güçlü Ses Çıkışı

Bitenekadarcılar; kulaklarınıza dolan gerçek müzik keyfi için Kulak İçi MP3 - MP4 Kulaklık - Rexpower.

Kulak anatomisine uygun olarak dizayn edilmiş ergonomik kulaklıkar, kulağağa tam oturur. Kullanım sırasında oluşabilecek kulak hassasiyetini önler.

3,5 mm Jack bağlantısı sayesinde Mp3 Player, Cep telefonları, iPod, iPhone ve bağlantı arayüzüne sahip tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

Yumuşak ve esnek kablo bağlantısı ile tekrar tekrar oluşan bükülme sonucunda oluşacak hasarlardan koruyarak kulaklığınız ömrünü uzatmaktadır. 

Mükemmel bir rahatlık için kauçuk kapaklar. 

Kulaklık üzerinde yer alan kauçuk son derece yumuşak bir malzeme olup, mükemmel bir temas ve uyum sağlar.

Dış ortam seslerini izole ederek ses kalitesini arttırır. Yüksek sesle müzik dinlemenin keyfine varın, üstelik ses kalitesinde herhangi bir azalma olmadan.

Akustik olarak ayarlanmış tasarım ve yüksek kalitede sürücüler, sınıfında en iyi ses performansını garantiler.

Hoyrat kullanımı kaldıracak şekilde tasarlanmış olması ve güçlü malzemelerden yapılmış olması sayesinde, ürünün ekstra uzun bir ömre sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Yumuşak ve esnek kablo bağlantısı ile tekrar tekrar oluşan bükülme sonucunda oluşacak hasarlardan koruyarak kulaklığınız ömrünü uzatmaktadır.

2 farklı boyutta yumuşak kulaklık başlığı.

Bağlantı Türü: 3.5mm Stereo

Kulaklık  Renk:

  • Siyah

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kulak İçi MP3 - MP4 Kulaklık - Rexpower" gönderilecektir. kulaklık rexpower kulak i̇çi mp3-mp4 kulaklık 3.5mm kulak i̇çi mp3 - mp4 kulaklık - rexpower


Kulak İçi MP3 - MP4 Kulaklık - Rexpower Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!