Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

Romantik Film DVD Seti (Çılgın Aşk)


Piyasa Fiyatı :
40.50 TL

% 88 İNDİRİM

Fiyat :
5.00 TL


Mr Ms Smith Barcelona Barcelona

Bitenekadarcılar flim arşivlerini oluşturabilsinler diye Romantik Film DVD Seti.

Sevdikleriyle beraber izleyebilecekleri orjinal DVD film seti.

Tür : Aksiyon, Casusluk, Gerilim, Komedi, Romantik

Mr Ms Smith:

Özet : John(Brad Pitt) ve Jane Smith(Angelina Jolie), renksiz bir evlilik süren sıradan bir şehirli çifttir. Ama her ikisi de diğerinin öğrenmek için cinayet işleyebileceği bir sır gizlemektedir: Mr. and Mrs. Smith, yüksek ücretli, olağanüstü verimlilikte kiralık katildirler ve rakip kurumlar için çalışmaktadırlar.Mr. and Mrs. Smith, birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında evliliklerinde yeni bir heyecan kaynağı bulurlar... ve eğlence başlar. Mr. and Mrs. Smith, ölümcül yeteneklerini ortaya koyup evliliklerini müthiş bir sınava soktuklarında sonuç muhteşem bir macera yapıtına dönüşür.

Süre : 120 dk.

Tür : Dram, Komedi, Romantik

Barcelona Barcelona:

Özet :Nasıl New York City, Woody Allen’ın Manhattan’ının fonu olmuşsa, hayrete sürükleyici Barcelona kenti de Vicky ve Cristina’nın romantik serüvenlerinin sahnesine dönüşüyor. Bu iki genç Amerikalı İspanya’da bir yaz geçirirler ve gösterişli bir sanatçı (Javier Bardem) ve onun güzel fakat dengesiz eski eşi (Penélope Cruz) ile tanışırlar. 


Vicky (Rebecca Hall) evlenmek üzere olan muhafazakar bir kadındır. Cristina (Scarlett Johansson) ise cinsel serüvenlere açık özgür ruhlu bir kadındır. Kaderleri kesişen üç insan arasında doğan aşk ilişkisi kaotik sonuçlar doğuracaktır. Vicky Cristina Barcelona, öyküsünün geçtiği kent olmaksızın düşünülemeyecek bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Süre : 96 dk.
 

Ambalajı Açılmış Filmler İade Alınmayacaktır.

Set İçeriği :
Mr Ms Smith
Barcelona Barcelona

 
 
1 Adet sipariş vermeniz durmunda Romantik Flim DVD Setinden (2 Adet flim) Gönderilecektir.


romantik romantik film çılgın aşk romantik film dvdsi


Romantik Film DVD Seti (Çılgın Aşk) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!