Kapat

Romantik Film Seti

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
46,00 TL

% 72 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Ürün Stokta! Saat 16.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Hayalet Kasımda Aşk Başkadır Melekler Şehri

Bitenekadarcılar flim arşivlerini oluşturabilsinler diye Romantik Film Seti.

Sevdikleriyle beraber izleyebilecekleri orjinal DVD film seti.
 
Film Adı : Hayalet  
 
Tür : Romantik
 
Süre : 122 dk.
 
Özet : Sam ve Molly birbirlerine delicesine aşık bir çift. Yeni bir apartmana taşınan çift, yolda serseriler tarafından saldırıya uğruyor ve Sam kavga sırasında öldürülüyor. Ancak Sam bir hayalet olarak yaşamayı sürdürüyor ve sevgilisini tehlikelerden uzak tutmak ve kendi ölümünü planlayanları bulmak için işin inceliklerini öğrenmeye başlıyor. Bu arada insanlarla bir falcı aracılığıyla iletişim kurmayı başaran Sam, adım adım 'öteki dünyaya' ilerlerken Molly'e daha çok aşık olmaktan kendisini alamıyor.
 
Film Adı : Kasımda Aşk Başkadır 
 
Tür :  Romantik
 
Süre : 116 dk.
 
Özet : Nelson Moss (KEANU REEVES) ve Sara Deever (CHARLIZE THERON) Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka ortak hiçbir yönleri yoktur. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen biridir.. Sara ile tanışıncaya kadar. Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.
 
Film Adı : Melekler Şehri
 
Tür : Dram,  Fantastik,  Romantik
 
Süre : 110 dk.
 
Özet : Hastalarından birini hiç sebep yokken ameliyat masasında kaybeden kalp cerrahı Dr Rice`ın kendine güveni alt üst olmuştur. Los Angeles üzerinde gezinen melek Seth o sırada her ne kadar ölen hastaya yardım için orada bulunsada Maggie`den etkilenir ve onun kendine olan güvenini tekrar kazanmasında yardımcı olmaya karar verir. Bu arada ona aşık olur ve sonunda bütün risklerine rağmen görünmez bir ruh olmaktan çıkar, şüpheli bir yabancı haline gelir. Kadere inanmayan Maggie ise Seth`e daha öncekilerle kıyaslanmayacak derecede aşık olur. Bu arada Maggie ile beraber olmak için göklerden ve meleklikten vazgeçen Seth, yeryüzündeki karmaşık hayatı yaşadıkça umutsuzluğa kapılır. Acaba aşk, kişinin temel özelliklerinden vazgeçebileceği kadar değerli midir?
 
Set İçeriği :
 
Hayalet 
Kasımda Aşk Başkadır
Melekler Şehri
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Romantik Film Setin'den (3 Adet Film) Gönderilecektir.


romantik film seti romantik filmi hayalet filmi kasımda aşk başkadır filmi melekler şehri filmi


Romantik Film Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!