Kapat

Rubik Zeka Küpü Puzzle


Piyasa Fiyatı :
12.90 TL

% 47 İNDİRİM

Fiyat :
6.90 TL


Rubik Zeka Küpü Puzzle Geleceğin Dahi Beyinlerine Güzel Bir Meşgale Oyuncaktan Çok Öte Zeka ve Sabrı Arttıran Bir Buluş 3+ Yaş İçin Uygundur

Bitenekadarcılar için 3D puzzle'ın babası Rubik Zeka Küpü.

Annesi şair, babası Planör Pilotu olan Erno Rubik adlı Macar Mimar tarafından 1974 yılında yapı problemleri üzerine düşünürken geliştirilmiş 3d puzzle'dir.

Amaç küplerin üzerindeki renkleri karıştırıp sonra tek bir yüzeyde tek bir renk toplamaktır.

Dünyaca ünlü bu puzzle'ın sizde bir fanı olacak renkleri tek yüzeyde toplayana kadar elinizden düşürmeyeceksiniz.

Geleceğin dahi beyinlerine güzel bir meşgale olacaktır.

Oyuncaktan çok öte zeka ve sabrı arttıran bir buluş.

Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir.

3+ Yaş İçin Uygundur

Ürün Ölçüleri : 5.5 x 5.5 x 5.5 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Rubik Zeka Küpü Puzzle gönderilecektir.Rubik Zeka Küpü Puzzle 3x3x3 Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
25 %
Fena Değil (1)
25 %
Çok Kötü (2)
50 %
15 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ÜZERİNDEKİ RENKLER ÜRÜNÜ YENİ ALDIM VE BENDE KORKUYORDUM ÜZERİNDEKİ RENKLER YAPIŞTIRMA KAĞITTIR DİYE AMA ÇOK KALİTELİ SAYILMASA DA BOYAYMIŞ. ZATEN BU FİYATA DA ÖMÜRLÜK BİŞEY BEKLEMEK YANLIŞ OLUR. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. VE BİR DE UYARI BAĞIMLILIK YAPIYOR :)
53 sipariş | 108 yorum | Yorum Detay Satın aldım Evet satın aldım dönüşü çok rahat kaliteli bir rubik küp yalnız yinede renkler zamanla atacak gibi duruyor iğne ucu kadar atıklık gördüm onlar zamanla büyümez umarım.
53 sipariş | 108 yorum | Yorum Detay Üzerindeki renkler Küpün renkli kısımları kağıt yapıştırma mı yoksa plastik mi. ? Kağıt ise çok çabuk deforme oluyor ve soyuluyor elde oynarken.