Kapat

Rugad 6 Kollu Metal Stres Carki - Hand Spinner
Rugad 6 Kollu Metal Stres Carki - Hand Spinner

En uzun donme garantisi ile eglenceli anlar gecirebileceginiz ve anlik stres atmanizi saglayacak 6 Kollu Metal Stres Carki - Pro Rulmanli Hand Spinner En Uzun Donme .

Hizli bir sekilde son donemin trendlerinden olan ve stres atmanizi saglayacak ozel yapida tasarlanmis 6 Kollu Metal Stres Carki - Pro Rulmanli Hand Spinner En Uzun Donme .

Dilediginiz her ortamda rahatlikla yaninizda tasiyabileceginiz stres carki oyuncagini zamanla elinizden dusuremeyeceksiniz.

Piyasadaki en uzun donme ozelligine sahip metal stres carki 6 kollu ozel ve pro rulmanli ozel yapisi ile siradan stres carklarindan daha hizli ve uzun bir sekilde donmektedir.

Calisirken, film izlerken veya yururken bile elinizde cevirebileceginiz Hand Spinner urununu bir defa cevirmeniz durumunda kendiliginden hizlanarak uzun sure donme ozelligine sahiptir.

En stresli veya kizgin aninizda kullanip stresini alacak 6 Kollu Metal Stres Carki kalem, cakmak, tesbih vb. esyalarin yerine tasarlanmistir ve stres atmak Pro Rulmanli Stres Carki ile daha eglenceli bir hal almaktadir.

Stres carki ucuz fiyati ve 6 kollu metal yapisi ile herkesin begenisini kazanacak.

Yuksek kalite rulman malzemesi sayesinde dayanikli ve uzun kullanimli yapiya sahiptir.

Stres carki orjinal yapisi ve yuksek kalite rulman malzemesi sayesinde dayanikli ve uzun kullanimli yapiya sahiptir.

Stres Carki Ozellikleri:

Kaliteli metal maddeden uretilmektedir.

Metal kapaklar sokulup takilabilme ozelligine sahip yivli sistemdir.

Uzun kullanimli ve dayanikli yapiya sahiptir.

Stres carki hareketleri zaman gectikce daha hizlanmaktadir. Cevirdikce daha iyi donmeye baslayacaktir ve suresi de uzayacaktir.

Renkli ozel yapidan uretilmistir.

Ozel rulman kullanilmis olup yuksek performansta donmektedir.

En uzun donme garantili urundur.

Kendi ozel kutusunda gonderilecektir.

Metal Stres Carki Olcusu:

6 cm x 6 cm

Stres Carki Nedir ?

Gun icerisinde stresli zamanlarinizda veya eglenmeye ihtiyac duydugunuz anlarda kullanilabilen bir dondurme aletidir. Genellikle cocuk-yetiskinlerin elinden dusurmedikleri bu oyuncak modelini buyukler de rahatlikla ellerinde dondurebilirler.

Rulmanlar Nasil Hizlandirilir ?

Orta kisimdaki donen rulmanlar 1. Sinif kalite rulmanlar olup ozel olarak karisimlarla temizlenmis ve hizlandirilmistir.

Rulman metal malzeme oldugu icin bir sure sonra surtunme artarak yavaslamaya sebebiyet verebilir. Tekrar eski hizina ulastirmak icin genel temizleme spreyi balata spreyi sikarak rulmani hizlandirabilir. Baska herhangi birsey surmeyiniz.

1 adet siparis vermeniz durumunda 1 adet " 6 Kollu Metal Stres Carki - Pro Rulmanli Hand Spinner En Uzun Donme " gonderilecektir.


Stok Durumu:

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir.

ÖNEMLİ !!!

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayın
Kargo geldiğinde kargoyu açıp kontrol etmeden, doğrudan kargo görevlisinin uzattığı, teslim aldığınızı gösteren kağıdı imzalamak yapılan en büyük yanlışlardan biri. Bu belgeyi imzalamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi olarak teslim almış oluyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitiyor. Bu sebeple imza atmadan önce ürününüzün paketini açarak, herhangi bir hasar olup olmadığına, ürünün eksiksiz bir şekilde teslim edildiğinden emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekildeyse o zaman kargo görevlisinin uzattığı belgeyi imzalayabilirsiniz. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol edin

Satın aldığınız ürünün paketini kargo görevlisinin önünde açın. Eğer paketi içeri götürerek açarsanız, herhangi bir eksik olması halinde bunu ispat edemezsiniz. Bu sebeple ürününüzü kargo görevlisinin yanında kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ürün hasarlıysa veya eksikse “Hasar Tespit Tutanağı” isteyin

Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin ve kargo şirketi de bu tutanakla beraber gönderici firmaya kargoyu teslim etsin. Yalnız yine burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor: Hasar Tespit Tutanağı’nı hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmekte.

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

Rugad 20163315 Yapı Market

Rugad 20163315

Yapı Market

Rugad Yapı Market

20163315

Rugad Yapı Market fiyatları

En ucuz Yapı Market

Yapı Market çeşitleri

Rugad 6 Kollu Metal Stres Carki - Hand Spinner Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!